Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eggyes drogok ; ha tényleg...

Eggyes drogok ; ha tényleg csak néha; alkalomszerűen csináljak tényleg úgymond megszépitik az embert? Gondolok itt pl. az amfetaminra; kokainira.

Figyelt kérdés

Megfigyeltem;H szinte minden ismerősöm; aki ilyesmi szintetikus drogot fogyasztott; azoknak az arca feszesebb;a bőrük tisztább; úgymond " kivirulnak". EZT tényleg csak azokra értem; akik néha,de akkor viszonylag sokat tolnak.

Ennek tudományos magyarázata a testépitőknél keresendő. Értsd.: Egy testépítő versenyre a versenyző sokat edz; sokat eszik; magára viszont a verseny napjara kell a legszálkasabbnak; legszebbnek lennie. Ezért azon a napon szinte nem is eszik; H a testen az izmai a lehető legjobban látszódjanak.Az emberi arcon is rengeteg apró izom van; és ugye mikor ilyesfajta drogokat fogyasztanak nem igen esznek akár pont 1 napig; mint a testepitok a verseny napján.Tehát ez alapján a " drogos" tényleg szebbnek látja magát a tükörben; mert tényleg szebb is?



2021. nov. 12. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én borzasztó csúnyának szoktam látni olyankor magamat is és a többieket is. :D Izzadsz, nem alszol, nem eszel, ki vagy száradva, majd másnap lelkileg se vagy a toppon... nem tudom, szerintem ez nem túl szép látvány. Ráadásul nem tudom, hogy ezt csak én látom-e így, de pl páromat olyankor sokkal szőrösebbnek szoktam látni, egy haverunknak meg úgy látom, mintha pufibb lenne az arca... Hosszú távon meg nem figyeltem meg semmilyen hatást a külsőnkön, ami ehhez kapcsolódna. Se pozitív irányba, se negatívba.

(A kokaint nem próbáltam soha.)

2021. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy ökörség, max lelki hatás.
2021. nov. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ruru válasza:
Nem , nem lelki , összehúzza a vérereket , érszűkítő hatása miatt , és ahogy az apró hajszálerek az arcon összehúzódnak , egységesebbnek tűnik , ezáltal kisimultabbnak.
2023. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ruru válasza:
(Az előző vagyok) Nyilván kis dózis esetén tűnhet "szebbnek" nagyobb mennyiségnél már torzul mindenfelé az arc és teljesen mindegy mennyire "sima" közben
2023. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!