Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi ha sportol és egészségtu...

Férfi ha sportol és egészségtudatos, az még "b*ziskodásnak" számít?

Figyelt kérdés

Ezt a "b*ziskodás" kifejezést gyakran használják főleg férfiak más férfiakra ha az sportol, odafigyel hogy egészséges legyen.


Ez a szemlélet változott valamit?



2021. nov. 14. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Lasha Talakhadze neked annak számít?

Biztos hogy sportol és figyel az egészségére mert Olimpikon.

2021. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a szemlélet 100% hülyeség
2021. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az számít annak, mikor valami szerencsétlen folyamatosan kifogást keres arra, hogy miért egy tohonya állat. Nincs bajom azzal, ha valaki nem sportol meg semmi, de akkor kussoljon és egy rinyát ne halljunk felőle.
2021. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én örülnék, ha a majdani férjem odafigyelne az egészségére, mert nagyon nem mindegy.


Apum olyan, hogy szerinte aki egészségtudatos, az hipochonder és természetesnek veszi, hogy 60 évesen totál le van robbanva, több komoly egészségügyi problémával küzd és 1 km gyaloglást soknak tart (holott régen imádott gyalogolni).

2021. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még ezt sose hallottam. Nem tudom, hogy milyen körökben forogsz, de változtass rajta.

Párom még sose kapta ezt meg.

2021. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek annak számít, arra nekem nincs szükségem. Én a sportos, egészségtudatos partnert preferálom, a többi meg azt mond, amit akar.
2021. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Inkább az a bu.zi, aki kifogást talál, vagy aki mondta..
2021. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11 évet játszottam labdajátékot, heti 3 edzés + meccs, senki se b/zizott senkit...
2021. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

en ismerek olyat, akinek az is "b.ziskodas" hogy 40 fokban naptejet hasznal valaki, hogy ne egjen le.

amig nem ferfiakkal szexel valaki, barmit csinalhat, nem lesz "b.zis"

2021. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon primitívek lehetnek az ilyen felfogású férfiak,szerencsére ilyennel még nem találkoztam
2021. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!