Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok hagyományainak nem...

A magyarok hagyományainak nem volt része a szakáll? Ezért is nézik ki azt akinek van, és csak negatívumként tartják számon?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Többek között, de a legtöbb történelmi nagyjaink is szakállasok voltak.



Ezt az "ötlet" amúgy honnan jött??

2021. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Félnek a szakállas emberektől, felüdülés amikor jó emberként kezelnek, és nem egy drogos, menekült, késes valaki jut eszükbe rólunk. Ennyire misztikus volna egy szakáll?
2021. nov. 15. 21:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ami ezelött több száz évvel standard volt, az ma nem az! A szakáll meg, föleg, ha csak növeszted, de nincs rendben tarva, akkor elhanyagolt, hajléktalan hatást kelt, ezért tartják sokan negatívnak.
2021. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ápolt szakállal szerintem nincs baj. Ha úgy néz ki szakállal az illető, mint egy hajléktalan csöves, akkor ott más a baj.

Lehet ápolni kellene vagy valami.

2021. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Veled lehet a baj. Ápolatlan a szakállad, vagy (a leírás alapján) szakállal arabnak látszol (?).

Férjem évtizedek óta szakállas, soha nem volt semmi problémája.

2021. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy ez már megint a szakállas kérdező aki majd belinkel valami atom köcsög szakállat :D
2021. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, aki olyan idióta fazonú szakállakat linkelget???
2021. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5

Nagyon sötétbarna a hajam, a szemöldököm, a borostám az a genetikának köszönhetően nagyon szép dús, ezért is hagytam nőni kicsit, közben megszerettem, de a környezetem, családom nem túl toleráns ezzel kapcsolatban, mondtak már ismerősök olyat is hogy remélik nincs rám kötve semmilyen bomba, és röszkével is összefüggésbe hoztak...

2021. nov. 15. 21:56
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 Igen, ő lesz az, most már biztos vagyok benne.
2021. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9

Most nem linkelek semmilyen szakállal, de hogy megnyugodj én vagyok ismét :)

Azért durva hogy így emlékszel rám, én csak időnként kérdezek erről ha úgy eszembe van, mert engem is foglalkoztat a kérdés, ugyanis itt nem a fazonnal, hosszal van gond hanem pusztán a szóval: szakáll.

2021. nov. 15. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!