Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes nők miért nem tudnak...

Egyes nők miért nem tudnak különbséget tenni egy ápolt, karban tartott, fazonra nyírt szakáll, és a spontán növő bozont között? Srácok, ti is jártatok már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Nagyon sértő tud lenni, amikor igénytelennek bélyegzik, miközben egy szépen formázott szakáll kialakítása, karbantartása 3x több odafigyelést, időt, energiát, ügyességet és tapasztalatot kíván meg, mint simára borotválni a képünket, vagy egyszerűen háromnapos borostát hagyni, amivel tényleg semmit nem kell tenni, csak kinő magától, mint a dudva - de nem mindenkinek áll jól.

2021. máj. 10. 13:33
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
68%
Bizonyos hosszusag feletti szakall szerintem baromi igenytelen. felolem barmennyire is lehetsz igenyes, egyszeruen nem tartom gusztusosnak.
2021. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
82%
Ember, ti meg nem tudok különbséget tenni különböző színárnyalatok között, vagy éppen sminkek és körömlakok fajtái között.(Tisztelet a kivételnek.)
2021. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanazért, amiért egyes férfiak nem tudnak különbséget tenni a műköröm és az igazi között. :D


Egyébként gyanítom, hogy aki azt mondja rá hogy "igénytelen", az szimplán nem kedveli az arcszőrzetet férfiakon, és mindenképp igénytelennek látja, fazontól függetlenül.

2021. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
83%
jav.: körömlakkok..
2021. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
36%
Gusztustalan alapból a szakáll,borosta meg sexi.Fogadd el bokorarcú Allah ahbarrrr.
2021. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
73%
Amiért a férfiak a szőke és a csibesárga hajszín között nem látják a különbséget.
2021. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem altalaban tetszik a (1 centis) szakall.es a borosta jobban tetszik mint a borotvalt arc.


De az pont nem tetszik amikor fazonirozva van.

Amikor ilyen penge egyenes csikban kezdodik azt utàlom. mesterkélt nekem.

2021. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
77%
Volt főiskolán egy csoporttársam, akinek olyan hosszú volt alul a szakálla, hogy összekötötte. Na az durva volt!
2021. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Képpel lenne jó illusztrálni. Sok esetben én is ráfázok, mert szakállas vagyok és sokszor mondják a nők akkor jobb, ha ritkább, ha csak borostás...de egy borosta meg csak annyi, mint ha vmi piszok lenne az ember arcán :)
2021. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
50%

Dehogynem tudok különbséget tenni.

És nem, nem tudsz meggyőzni, sajnálom. Csak nagyon-nagyon kevés szakállat tartok igényesnek. Egyszerűen el sem tudom képzelni, evés után hogy a viharba tudod maradéktalanul megmosni a szőrt és a bőrt is. Ha dohányzol is, akkor már több kérdésem nincs is.


Eleve nagyon kevés arcformához illik a szakáll. Sokkal ápoltabb egy tükörsima arc, áll. Max nagyon rövidre vágott barkó jöhetne szóba, de a száj és az állon lévő szőr az evés/dohányzás miatt egyszerűen nem tisztán tartható.

2021. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!