Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel motiváljam magam, hogy...

Mivel motiváljam magam, hogy jó pasi vagyok?

Figyelt kérdés

Kicsit beképzeltnek tűnhet a kérdés, de több nemrégiben történt esemény miatt eléggé alul értékelem magam. Mivel tudnék legtöbbet dobni az önbizalmamon? Magamra igényes vagyok, mindig figyelek a ruhámra, cipőmre, illatomra, évtizede küzdősportolok, amellett még mást is szoktam sportolni, átlagosan izmos testem van.

Szóval a (szerintem) legfőbb dolgokat kilőttem.. Ezeken felül mit lehet tenni, hogy messziről lássák rajtam, hogy igen, ennek van önbizalma?

Nem kötekedést szeretnék generálni, értelmes válaszokat várnék, köszönöm.

28f


2021. nov. 17. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

"hogy messziről lássák rajtam, hogy igen, ennek van önbizalma"


Ilyenkor testartást, szemkontaktus tartását szokták mondani a hozzáértők, ha a tested rendben (küzdősport stb) akkor ezek gondolom megvannak.


Ezen felül esetleg egy jó baráti társaság segíthet talán.

2021. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem.. Nem mondtál hülyeséget, testtartáson lehet hogy lehetne alakítani. Köszönöm!
2021. nov. 17. 11:45
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozz valamilyen csoporthoz, klubhoz, tartozz valahova, legyen egy csapat, egy társaság, akikre számíthatsz, akik melletted állnak, ha kell - ez a tudat sokat segített nekem is.
2021. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Legyél kedves és figyelmes a nőkkel anélkül, hogy várnál tőlük valamit.

Mosolyogj rájuk (maszkban is látszik, ki mosolyog :D ) , kérdezd meg a szomszéd nénit, hogy van mostanában, bókolj könnyedén a kolléganőnek/edzőtársnak, hogy milyen jól áll neki a ruha/frizura, add át helyed, nyisd ki az ajtót, segíts amikor kell, stb.


EZ a jó pasi ismérve, vissza fogod kapni a szeretetet/kedvességet, és ha valakit szeretnek/kedvelnek, annak nő egészségesen az önbizalma.


És igen, húzd ki magad, ne süsd le a szemed, és mosoly, mosoly :)

2021. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
A külsöség csak egy dolog, emelett ott a belső jellemed és az exisztencia sem mellékes.
2021. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Én még annyit fűznék hozzá, hogy ne csak azért bókolj, mert "illik", hanem mert tényleg tetszik neked az adott dolog a nőben. Mondd ki, tedd szóvá, egyenesen az illető szemébe nézve. Vedd észre az emberek igényeit, legyél empatikus és nyitott, bátor. Érezzék rajtad, hogy pozitívan állsz hozzá az élethez és hogy téged érdemes megismerni.

Nem pasizás céljából, de nekem például mindig vonzóbbak voltak azok az emberek, nők-férfiak egyaránt, akik nem panaszkodnak, mindig nyitott szemmel járnak és keresik az emberek társaságát. Akik észreveszik rajtam, hogy most fáradt vagyok, most ingerültebb vagyok, érdeklődnek, megkérdezik szeretnék-e beszélni róla, vagy csak egy poénnal megpróbálnak felrázni.

Ha ismered a szeretetnyelveket, azok nagyon sokat segíthetnek abban, hogy a másik embernek mi a kulcs a szívéhez. Ha nem ismered, gúglizz rá, nagyon hasznos tud lenni, ha tudod, kinek mi a szeretetnyelve. Van aki ajándékokra vágyik, van aki elismerő szavakra, szívességekre, és van, aki inkább annak örül, ha minél több időt tölt a társaságodban.

2021. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És mivel javíthatnám a belső jellememet?
2021. nov. 17. 13:04
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Na jó, ezt nem értem. Tehát már 50m-ről lássák rajtad, hogy te mekkora király vagy? A kisugárzás az vagy van, vagy nincs. Neked szerintem nincs.
2021. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Az úgy nem lesz jó ha elszínèszkeded,hogy van önbizalmad, elöbb utóbb leesik a maszk. Belűről jön a dolog ès nem kell erőltetni. Idővel ha össze szeded magad ès tisztában leszel magaddal jön az egèsz magától.
2021. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Legyen tobb nod egyszerre.
2021. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!