Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden nő imád a pasijáról...

Minden nő imád a pasijáról beszélni?

Figyelt kérdés

Ferfi vagyok. Sokat beszélgettem már lány ismerősökkel, kolléganőkkel, és feltűnt bennük az az érdekes közös tulajdonság hogy mindegyik imád a pasijáról beszélni. Talán a kedvenc témajuk, de ha nem is a kedvenc biztos benne van a top kettőben.(Bem mindig, de főleg ha panaszkodnak rájuk) 😅


Sok esetben a pasijuk egyben a haverom is, vagyis közös ismerős szóval lehet azért is hozzák szóba olyan sokszor, de amelyiknek nem ismerem arról is szoktat elég sokat beszélni.


Én megértem hogy szeretik, de néha ugy érzem magam ilyenkor mint egy "barinő"


Szóval lányok ti fiúkkal, lányokkal egyaránt beszéltek erről a témáról?

Nem mintha tragédia vagy akár baj lenne mielőtt valaki félreérti, csak kívancsi vagyok. 🤔😄



2021. szept. 15. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván életük egy elég nagy részét teszik ki a párjuk, ezáltal sokszor szóba jöhet jónéhány témával kapcsolatban.
2021. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a fordítottját tapasztalom. Akárhány kolléganőről azt se tudom, hogy férjnél van-e, nemhogy azt hogy van-e valakije.
2021. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szeretek olyan dolgokról beszélni, amiket szeretek :D ebben bent lehet a pasim is
2021. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Én Orbán Viktorról szeretek beszélni 🧡
2021. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Idegenekkel nagyon sok témáról nem lehet beszélni, valószínűleg úgysem azonos az érdeklődési körötök. Maradnak a sablon témák. Párja a többségnek van, tehát ott már lehet közös beszélgetési pont. Panaszkodni pedig imád a magyar, a méltatlankodás közelebb hozza az embereket, szeretik egymás nyomorát hallgatni.
2021. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: "szeretik egymás nyomorát hallgatni"


Dehogy szeretik a másét hallgatni, csak a sajátjukat szeretik mondani.

2021. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

De szeretik hallgatni, mert úgy érzik jobban magukat, ha a másiknak is szar az élete, nem csak a sajátjuk. A nyomor mindig társakat keres.

Semmivel nem lehet gyorsabban elidegeníteni másokat, mint a személyes sikerekről, szerencséről és boldogságról beszélni nekik.

2021. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kicsit elkanyarodtunk a témaról. A panasszal kapcsolatban nem kell komoly dolgokra gondolni. Csak apróságok amiket szerettek kipletykálni.


Egyébként nem egyszer beszélgettem velük hanem hónapok/évek alatt többször, szóval nem voltak idegenek. Persze nem ebből állt a téma, de többször szóba került. Pl,. Beszélgettünk egy témáról, és valahonnan egyszer csak előhozták a pasit is.

2021. szept. 15. 08:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok. Van 3 kolleganőm, egyik se szokott a férjéről / pasijáról beszélni. Legfeljebb annyit, hogy "elmentünk a hétvégén ide és ide", de az közös program.
2021. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Az nem jelenti azt, hogy imádnak róla beszélni, egyszerűen csak ha elmondanak valami sztorit ahol együtt voltak akkor kihagyhatatlan szereplő, muszáj megemlíteni.
2021. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!