Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nincs olyan, hogy...

Tényleg nincs olyan, hogy igaz szerelem? Mármint, amikor két ember úgy szereti egymást ahogy vannak, és azért szeretik a másikat, amilyen.

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én életemben 1x tapasztaltam ilyet, 2 éve házasok vagyunk :)
2021. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Miért ne lenne? Csak nem olyan egyszerű ilyet találni egy olyan közösségben, ahol sokan gyakrabban váltanak nemi partnert, mint zoknit...

De a ritka nem azt jelenti hogy nem létezik, ne add fel! :)

2021. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el ezt a cikket, nagyon jó a témában:

[link]

2021. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

de van olyan...

csak meg kell találni

2021. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nahát, én is ezt tartom, de nemrég a következőt olvastam itt a gyakorin:

"Olyan nincs, hogy igaz szerelem. Van szexuális vonzalom, vagy van barátság, vagy van anyagi előny. Erre a 3-ra alapulnak a párkapcsolatok. Ha 2 megvan belőlük egyszerre, a kapcsolat tartós lehet."

2021. nov. 17. 16:44
 6/10 anonim ***** válasza:
De van. Csak rövid ideig tart...
2021. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6

Miért? A rózsaszín ködre gondolsz, ami egy idő után elmúlik? Dehisz azt felváltja az igaz szeretet. Még mindig jobb mint azok amiket idéztem.

2021. nov. 17. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Amit idéztél az egy hülyeség :)

Viszont én azt éreztem hogy megtaláltam az életemben az igazit. Mégis véget ért. Leginkább azért mert nagy volt a távolság, és én tehetetlenül nem jutottam előrébb az életben. Szóval nem volt ideje átalakulni, az én esetemben. Több meg már nem lesz, mert én ezzel lezártam ezt az egészet az életemben...

2021. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mit értünk az "ahogy van" alatt... szerintem olyan eltúlzott "igaz" szerelem nem létezik, hogy szereted a Józsit azért, mert ő a Józsi, tök mindegy, hogy változik a külseje és a személyisége. Mert lehet, hogy szenved vmi traumát, ami miatt elborul az agya, vagy rakat egy olyan piercinget, ami a párja szerint már undorító...
2021. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó, ilyen nyilván van, habár én hallottam már olyanról is, hogy azt mondta a párja az ilyen embernek, hogy még mindig szereti mindezek ellenére. Más kérdés, hogy már nem tud vele együttélni, de még mindig azt érzi amit régen. De nyilván, alap esetben ez már a ló másik oldala lenne.
2021. nov. 19. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!