Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A párommal lassan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párommal lassan több mint fél éve szakítottunk, egy másik lány miatt (nem szereti, inkább félti és mellette akar lenni) tudva hogy még mindig szeretjük egymást.

Figyelt kérdés

Gyötrelmes volt átvészelni az első időszakot, most egyfolytában viaskodik bennem 2 érzelem:

1. Nagyon giccsesen hangzik, de szeretném őt boldognak látni. Csakhogy depressziós és vagdossa az ereit, mélyen boldogtalan mellette és én nem tudok semmit tenni hogy kimozdítsam ebből. Szörnyű érzés.

2. Saját magamon is szeretnék könnyíteni. A hónapok múltával sokszor érzem azt hogy sikerült elengednem, de utána mindig visszatérek ahhoz a levakarhatatlna hiányérzethez. Hogy szeretnék vele lenni. Szeretném őt boldoggá tenni, mert mellettem kitleljesedhet. Az oldalamon sosem volt magába forduló. Szeretném annak a felszabadult érzésnek átadni magam amit mellette érzetem. Az agyammal pontosan tudom hogy nem szabad hozzá ragaszkodnom és nyitnom kell más felé mert találhatok hozzá hasonlóan jót.a szívem viszont csak őt akarja a nehéz napjaimon. Hogy küzdjem le a melankóliát? Ma sportoltam, festettem, zenét hallgattam, filmeztem, a családommal voltam csak hogy a figyelmemet eltereljem, de semmi sem működik. Egyszerűen irányíthatatlanok az érzéseim. Mit tegyek hogy ne ezen kattogjak?



2017. aug. 1. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2017. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Figyelj, hidd el hogy keresek de ezt nem lehet erőltetni. Mindig magától jön nem pedig parancsszóra. És most épp nem jön, amúgy sem tzdom hogy készen állnék-e másra vagy csak belé fojtanám a bánatom.

Szóval ez megoldás lenne, csak nem működik

2017. aug. 2. 00:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodsz feleslegesen. Otthagyott egy másik lányért? Innentől kezdve nem tudlak sajnálni, ha ezen rágódsz.
2017. aug. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Így nehéz ítélkzni, nem tzdod a történetet. Nem azért hagyta ott mert szereti hanem mert a csaj gyakorlatilag megzsarolta szerencsétlent. Még mindig ugyanolyan kilátástalan a helyzet.

Igen, mindig is sokat rágódtam a dolgokon. Ez egy rossz szokás. És a kérdés is ez. Mi a francot csináljak hogy ne ez járjon a fejemben?

2017. aug. 2. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Még azzal a csajjal van? Mert ha nem akkor probálhatnál beszélni vele.
2017. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de valószínűleg igen. Próbáltam, nem működik. Valahogy borzasztóan felgma lett valamiért.
2017. aug. 3. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!