Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mesterszak + oltás, vagy...

Mesterszak + oltás, vagy alapszakos diploma oltás nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy alapszakos diplomám, jól keresek, jó munkakörben dolgozok, igazából nem lenne szükségem a mesterszakos diplomára, viszont úgy döntöttem, hogy egy mesterdiploma nem árthat.


Viszont az egyetem amit kinéztem, sajnos kötelezővé tette az oltást, és attól félek, hogy bár több egyetemet is megjelöltem, de mindegyiken előbb vagy utóbb kötelező lesz az oltás.


Nem szeretném magam beoltani, mert nem látom, hogy annyira működőképes lenne a vakcina, illetve egyéb okai is vannak, nem nem lapos föld hívő, meg Gödény hívő vagyok.


Próbálok PRO-Kontra érveket gyűjteni, hogy megérné-e csak azért beoltatni magamat, hogy tanulhassak, amikor alapesetben eszembe se jutna.


Szerintetek, hogyan döntsek?


2021. nov. 19. 10:44
A kérdező szavazást indított:
Oltasd be magad, és kezd el a mesterszakot.
Ne oltasd be magad, és hanyagold a mesterszakot.
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
elég baj ha bsc-t végeztél é s ez kérdés. Menj oltatni szépen.
2021. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"Próbálok PRO-Kontra érveket gyűjteni"


Itt, ahol senki nem ismer??? Milyen érvekre van szükséged? Akarod az MSC diplomát, beoltatod magad. Ha annyira nem akarod, nem oltatod. Vit meg épp elég van már kezdeményezve oltás/nem otás témában.

2021. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Nos gratulálok a kitartásodhoz, hogy még nem mosták tisztára ezzel a szarral az agyadat. Remélem kitartasz a végsőkig és nem adod fel!


Természetesen hülyeség az oltás, csak aki be van oltva van róla meggyőződve, hogy van haszna. Üzlet az egész!


De úgy néz ki, hogy munkahelyről is kirugnak, ha nincs oltási igazolványod, meg suliba sem járhatsz. KIRÁLY!


Jaaa az orvosok is csak életmentő műtéteket végeznek már csak el, a többiek meg oldják meg ahogy tudják... :-)


Nos egy ilyen eltrágyásodó világban, tök g*ec.i emberek között tényleg nehéz megmaradni normálisnak. Sokan ezért döntenek úgy, hogy inkább a halál, minthogy ezt a sok nyomorúltat, meg a szenvedéseiket hallgatni... :-)


Egyre több oltotról derül ki, hogy beteg lett, hátha szépen lassan felnyílik az emberek szeme, hogy ezt azért nem kellene a végtelenségig csinálni, mégha jó üzlet is van benne.

2021. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert miért lenne baj az, ha van BSC-m és nem vagyok beoltva?


Tudtommal az egyetem egyik záró megmérettetése a hipotézisvizsgálat a szakdolgozatban, azaz megkérdőjelezel dolgokat, amiket próbálsz bizonyítani, vagy pedig éppen tagadni, mindezt érvekkel.


Szerintem ennek pont az a lényege, hogy gondolkodó ember legyél, és ne egy bólogató kutya.


Persze lehet hinni az orvosoknak, és a tudománynak mindenféle gondolkodás nélkül, de nem bízok olyan emberekben, akik azt mondják még novemberben, hogy elég 1 oltás, majd decemberben, hogy már 2 kell, márciusban azt, hogy elég a 2 és nem semmiféleképpen szabad keverni. Nyáron azt, hogy lehet már 3 kéne. Szeptemberben azt, hogy három kell, és lehet keverni. Novemberben meg azt, hogy már lehet 4 kell, és nyugodtan lehet keverni.


Amikor ilyen hasra ütés szerűen váltogatják azt, hogy mit adhatsz be és mennyit a szervezetedbe, abból köszönöm szépen egyenlőre nem kérek.

2021. nov. 19. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

#7: "...még elnézi az ember ha fingja sincs az egészségügyről..."


Mert neked qrva nagy fingod van az egészségügyről, igaz? :-)


Sajnos az ott dolgozó orvosoknak sincs a legtöbb esetben halvány lila fingja sem arról mivel állnak szemben, a pénz érdekli őket és erre számtalan konkrét dolgot tudnék felhozni, többek között ami velem is megtörtént.


Szóval inkább ne is hozd szóba az egészségügyet, a korházakat is inkább hullaházra kellene átkeresztelni, hiszen aki oda bekerül nem nagyon jön ki.


A politikusok is beszélnek össze vissza..., inkább be kellene őket állítani valami szalagmunkára minimálbérre, hogy ne legyen ennyi léhűtő pénzéhes trágyalé, akik az anyjukat is eladnák a hatalomért. Talán még fel is lendülne a gazdaság... :-) ...bár a politikusok a hazudozáson kívül nem nagyon értenek máshoz... :-)

2021. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Én a helyedben várnék egy évet a jelentkezéssel, hátha akkor már nem lesz kötelező. Vagy, ha mindenképp most akarod elkezdeni, akkor másik intézmény keresése még lehetőség.
2021. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ta nulj valamit szakmát! Hasznosítad magad ne legyél finyás erre öcsém a diplomával is olugyanolyan 0 i ertekend van teee dolgozaál kétkezinmunkát!! Ez parancs!
2021. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!