Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Turizmus-vendéglátás alapszako...

Turizmus-vendéglátás alapszakos diploma után milyen mesterszakra èrdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Főként levelező képzésen gondolkozok, úgy érzem ahhoz,hogy jól fizető állásom legyen a sok szakmai tapasztalatom ellenére érdemes lenne egy mesterképzést elvégeznem. Iskolákat is várok azoktól,akik ugyanebben a cipőben járnak,hogy hol tanultak tovább és mi a tapasztalatuk.

2020. júl. 30. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jövőre tervezek mesterre menni, erről a szakról szintén levelező mesterre. Szerintem érdemes megnézni az ELTE képzéseit, én egész jókat hallottam róla és egész sok szaknál indítanak levelező tagozatot állami ösztöndíjasan. Ilyesmi okokból én ELTE marketing levelezőt néztem ki, szerintem ez jól társítható a turizmushoz. :)
2020. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
BGE turizmus-vendéglátás után szintén ELTE levelező a terv, csak nemzetközi gazdálkodás mester. :)
2021. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!