Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől érzed magad értékes(ebb)...

Mitől érzed magad értékes(ebb)nek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 11:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem csak feltétlenül külső dolgokra gondolok, hanem belülről...
2021. nov. 20. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted aki egy anonim oldalon van, az annak érzi magát? XD
2021. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmitől. Viszont: lehet, hogy polgárpukkasztó, de véleményem szerint a legtöbb ember NEM értékes és nem is kell annak lennünk.
2021. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A nagy egóm miatt xd. Bár ezt lehet inkább gyógyítani kéne, bár amíg nem ártok senkinek addig szerintem nem olyan nagy probléma.
2021. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg szempontból nézve előnyösebb génekkel rendelkezem, mint a többi ember. Például már nyolc éves korom óta egyszer sem voltam beteg, annak ellenére sem, egyáltalán nem vigyázok az egészségemre. Ezen kívül extrém nagy állóképességem van, minden nap legalább 15 kilométert futok és soha nem vagyok fáradt. Már a maratont is lefutottam egyszer. Fájdalmat is alig érzek.

Értelmesebbnek is tartom magam az átlagos emberek többségénél, illetve a memóriám is nagyon jó. Az iskolában soha nem kellett tanulnom ahhoz, hogy a legjobb tanulók között legyek, mert amit egyszer elolvasok, azt azonnal meg is jegyzem.


Az ezekből a tulajdonságaimból származó előnyeimet viszont lerontja az, hogy több féle mentális betegségem is van és úgy általánosságban nem érdekel engem az evésen és a futáson kívül semmi. Gyakorlatilag semmi mások szemében értelmesnek tűnő dolgot nem csinálok és én magam is értelmetlennek tartom a saját létezésemet.

Összességében szerintem így, teljes egészében értéktelen vagyok, viszont bizonyos testi és szellemi tulajdonságaim előnyösek és akár hasznosak is lehetnének. A legtöbb ember valószínűleg szívesen elfogadná, hogy testileg soha ne legyen beteg, hogy extrém jó állóképességgel szülessen és a diákok is örülnének, ha az iskolában nem kellene tanulniuk.

2021. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Okosabb, értelmesebb, bölcsebb, empatikusabb vagyok, mint a többség.
2021. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!