Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ez a testbeszéd...

Mit jelent ez a testbeszéd egy férfinál?

Figyelt kérdés

Pár hónapja véget vetettem az alakulóba lévő kapcsolatomnak, mert komolytalannak éreztem a részéről a dolgot. Őt láttam ma egy baráti társaságban.

Ő mögülem került elő tehát biztos észrevett, direkt háttal volt nekem végig amíg egy szobában voltunk. Mikor úgy kellett fordulnia, hogy láthattam az arcát, akkor tűnt fel, hogy végig ráncolta a szemöldökeit mintha mérges vagy irritált lenne de felém sem nézett. Mielőtt kilépett a szobából csak egy pillanatra, de tényleg egy másodperc felére nézett rám, addig elengedte ezt a szigorú tekintetet majd egyből visszaugrott ilyenre az arca mikor levette rólam a szemét.

Annyira összezavart mert éreztem, hogy ez őszintén ül ki az arcára, csak azt nem tudom mit jelent, illetve nem logikus miért pont akkor nem mérges mikor rámnéz..



2021. nov. 23. 21:03
 1/6 anonim válasza:
100%

Ez igazából sok mindentől függ , mondjuk ha Téged hamarabb meglátott akkor lehet azért rancolta a homolokat mert felmerült benne a kérdés hogy ; vajon te is miert vagy itt?

Vagy esetleg rossz hírt hallott a tarsasagbol…vagy csak szimplan gondolkodhatott valamin és tul ra koncentralt. Viszont az jo hogy amikor rad nezett arra a pillanatra akkor nem rancolta a homlokat .

2021. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért volt komolytalan? Amúgy lehet csak szimplán rossz napja volt :)
2021. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mérges rád, csak valami rossz napja volt, vagy valami üzent neki és nem örült nemi :)
2021. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te most végig őt bámultad, hátha feléd pillant? 🤣
2021. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehat kit ne erintene kinosan, idegesitoen, ha a volt noje, aki dobta, jelen van. Mit kene meg belelatni?
2021. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idegbeteg
2021. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!