Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A flört mindig tudatos/szándék...

A flört mindig tudatos/szándékos, vagy lehet akaratlan reakció is?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne, hogy egy férfi, ha flörtbe kezd, - és rendszeresen teszi ugyanazzal a nővel, de jellemzően másokkal nem - az minden esetben tudatos felhívás keringőre? Esetleg egy akaratlan megnyilvánulás, ami ösztösen jön, és minden hátsó szándékot nélkülöz? Vagy szándékosan hülyíti az illető nőt. Bár utóbbit kizárnám, lévén egy alapvetően jószándékú, jólelkű emberről van szó.

#flört #testbeszéd #férfiak gondolkodása
2021. máj. 27. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szórakozás is.
2021. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt aki egy éven keresztül flörtölt. Nem vettem túl komolyan, gondoltam, löki mindenkinek. A vége felé viszont már lépett is felém, volt egy-két jól leplezett randirahívása, amikor még a hangja is megremegett és elpirult, az már gyanús volt, éreztem, hogy ez már nem annyira rutinból jön. Úgy tettem, mint aki nem veszi észre, de sokat gondolkoztam rajta. 3-4 hónap múlva léptem felé, erre úgy meglepődött, hogy el se akarta hinni. Kicsit olyan érzésem volt, hogy nem számított ő semmi ilyesmire, csak feldobta a napját 1-2 bókkal egy éven keresztül.
2021. máj. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés: lehet szerintem öntudatlan, azaz a biológia működése, beindulása miatt.
2021. máj. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!