Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 24 órára kapnál egy olyan...

U. Xorter kérdése:

Ha 24 órára kapnál egy olyan szuperképességet, hogy nem érzel semmilyen fájdalmat, akkor mit kezdenél vele?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen megpróbálnék eljutni egy fogorvoshoz, aztán mindenhol legyantáztatnám magam
2021. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

#1:

ajánljak egy jó fizetős fogorvost BP-n aki fájdalom mentesen dolgozik? elég jó cuccot kapsz és a szuri sem fáj, csak kellemetlen


semmi fájdalmat? ha csak 24 órára akkor jó, mert azt kibírom itthon a szobában és nagyon vigyázva

nem véletlen rossz az ilyen "szuperképességgel" élőknek...

olvastam egyszer, hogy az ilyeneknek ortopédushoz kell járni pár hetente, meg hasonlók

ugye, mint a kisbabákat is vinni kell, mert nem tudja jelezni, ha fáj, na itt ugyanez a helyzet, simán elvérzik egy belsővérzésben, vagy eltöri a lábát és haza sétál, vagy ugye ameddig jut

2021. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Megvernék mindenkit👊
2021. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmit!
2021. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%
Jò volna ha pont azon a napon indulna be a szülés..
2021. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sassszem válasza:
Hóóóóó! Az lennen maga a mennyország.
2021. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Extrém magas fájdalomküszöböm van, gyakorlatilag képtelenség nekem testi fájdalmat okozni. Engem még az sem zavart különösebben, amikor két helyen el volt törve a karom. Eddig még semmilyen hasznom nem származott ebből a tulajdonságomból.
2022. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!