Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyakorlatban hogy néz ki az...

A gyakorlatban hogy néz ki az amikor valaki átképzi magát más munkára? Adott egy rendőr akinek érettségin kívül semmi szaktudása nincs, viszont jövőre lépne a kevés pénz miatt.

Figyelt kérdés
Gyerek, család nincs.
2021. nov. 25. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogja magát és kitanul egy új szakmát. Vagy elmegy egy olyan munkahelyre, ahol nem kérnek végzettséget és ott betanítják.
2021. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy munka mellett tanfolyamra, végigseggeli az órákat, megtanulja az anyagot.. aztán ha a kezében a papír, vagy még az előtt elkezd állást keresni.
2021. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a történetem 2 szakmával. Nagyon ragaszkodó voltam/vagyok, próbálok ezen változtatni.
2021. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én így csináltam (bár nem voltam rendőr): munka után minden nap beültem az iskolapadba 5-8-ig. Egy év múlva befizettem az OKJ vizsga díját és elmentem vizsgázni.

Már a tanfolyam vége felé,de még a vizsga előtt elkezdtem állásokra pályázni, interjúzni, és szerencsém lett, mert még a vizsga előtt tudtam váltani az új szakmára.

2021. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ki kell tanulnod egy szakmát.


egyik télen unatkoztam és leraktam a targoncavezető jogsit, hogy ha egyszer minden kötél szakadna, akkor legyen valami olyan szakmunkám ahol nem kell cipekedni és nagyjából meg is fizetik.

aztán jött a vírus és kezdett elég rendesen becsődölni a vállalkozásom, pánikba estem, ezért elmentem esténként targoncázni, mert még a bolt bérleti díját sem tudtam kitermelni nemhogy a megélhetést.

elég nehéz volt az elején, de rengeteget gyakoroltam.

aztán befejeztem a vállalkozói karrierem mert nem lehetett tovább erőltetni ilyen feltételek mellett mint ami mo volt a vírus alatt és elmentem egy olyan helyre ahol rendesen meg is fizetik a targoncavezetést főállásban.

azóta meg már profin nyomom mindenféle típussal.

ha pedig lezárul végleg ez a kinyit-bezár, mehetsz-maradj otthon hülyeség, akkor visszamegyek vállalkozni.

2021. nov. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A leszerelés ELŐTT, még állományban érdemes tanulni. Figyelembe kell venni, hogy az ottani PÁV és az ottani fegyvervizsga civilként nem érvényes! Viszont, alapban jár egy vagyonőri igazolvány.


Ja, és én úgy hallottam valahol a neten, hogy jól jön, ha véletlenül leszerelés előtt elveszik a jelvény és az igazolvány. >:)

2021. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!