Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarom helyettesíteni...

Miért akarom helyettesíteni az embereket más emberekkel?

Figyelt kérdés

Az van hogy régebb jóba voltam egyik osztálytársammal, de át jöttem egy másik suliba és most van egy osztálytársam akinek pont olyan a személyisége mint neki, és szeretném helyettesíteni vele, hogy pont olyan kapcsolatunk legyen mint a másik osztálytársammal volt.

A másik hogy megismerkedtem valakivel neten és nagyon megkedveltem, (találkozni egyelőre nem tudunk a távolság miatt) és van egy osztálytársam aki hasonlít rá, és őt is helyettesíteni akarom, de közben a lelkem mélyén tudom hogy nekem nem rájuk van szükségem, hanem azokra akiket tényleg ismerek és kedvelek. Miért van ez hogy folyton helyettesíteni akarok valakit más valakivel? És ez csak 2 eset ami most eszembe jutott, de volt még ilyen sokszor velem.



2021. nov. 26. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Mi van, ha bizonyos tulajdonsagok, tipusok szimpatikusak? A mar megismert baratok elobb voltak, de semmivel sem komolyabb, fontosabb, mint a jovobeniek.
2021. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Tökéletes az 1-es válasz!:)

Én is hasonlót írtam volna.

2021. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.... Azt nem tudom, te miért csinálod, de én szerintem azért csinálom ezt mert nem alakultak bizonyos barátságaim jól ezért egy másik emberrel szeretnék hasonló kapcsolatban lenni hogy le tudjam rendezni a konfliktusaimat.
2021. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!