Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mennek tönkre emberi...

Miért mennek tönkre emberi kqpcsolatok az első hiba után?

Figyelt kérdés
Pláne ha az apró hülyeség?
2021. nov. 28. 15:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Általában nem így van
2021. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Mert úgy érzi hogy talál jobbat is.
2021. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
Ritkábbak már a komoly kapcsolatok, senki nem akar magának problémákat, csak szórakozni, inni-b.ni-szivni akar. Legalábbis ez a tapasztalatom, de lehet csak azért mert én is ilyen vagyok, és ilyen a baráti köröm.
2021. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
1# Ha a "nem" szót kihagyod, akkor az úgy helyesen is hangzik. ;)
2021. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Amúgy azért, mert szinte mindenki vagy posztegoista, ösztönlény, de még intisztiktszexuáls.


Ami a nagyobb gond, hogy mindezek azt hiszik, hogy bárkinek el tudják adni magukat akinek csak akarják, így hát nem kell elviselniük senkitől, ha valakiben van hiba.


Rossz hírem számukra: Senki sem hibátlan. ;)

2021. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%

5."de még intisztiktszexuáls."


Ez mit jelent? Agoogle nem a barátom!

2021. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanaz a lényege mint az ösztönlénynek, csak erre gerjed.


Vagyis arra, hogy mikor épp mit váltanak ki belőle, nem arra, hogy milyen nemű, jellemű vagy tulajdonságú az ember.

2021. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ, mi az az apróság. Engem pl zavar, ha munkaidőben akarnak elérni ismerősök csevegni, és van, aki nem érti, miért nem veszem fel a telefont olyankor, amikor dolgozom.
2021. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
És az első ilyen eset után megszakítod velük a kapcsolatot, anélkül hogy elmagyaráznád neki, hogy zavar ez téged?
2021. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha rögtön hibával indít, nem leszek rá a továbbiakban kíváncsi. Pl.ha az első találkozásunkkor mattrészegre issza magát, vagy beszól egy gorombát, nem fog érdekelni, hogy egyébként nem mindennapos nála az ilyesmi. Ha viszont hosszú ismeretség után fordul ez elő egyszer, és tudom, hogy alapból nem ilyen, akkor túllépek rajta.
2021. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!