Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal huszonéves nőként...

Fiatal huszonéves nőként hogyan tudnám az önbizalmamat növelni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Sportolj, keress kihívásokat, passz, ez engem is érdekelne huszonéves férfiként
2021. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem csak az által nő, ha kisebb-nagyobb kihívásokat állítasz magad elé, amiket teljesítesz - ez ad önbizalmat. De ez egy folyamatos "munka". Tizenévesen nem volt semmi önbizalmam, 20-as éveimben sikerült valamelyest feltornázni a fenti módszerrel, most 30 körül megint eléggé rottyon vagyok...
2021. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát ne haragudjatok, de ez egy bonyolultabb kérdés minthogy ilyen felületes válaszokat adjunk, hogy pl menj el a boltba és vegyél tejet. Nincs olyan recept ami mindenkinek jó erre. Én személyszerint az olvasást ajánlanám először is. Önismeret ami fontos. Megkeresni mi az ami okozza az önbizalalom hiányod. Ez lehet akár testképzavar, lehet nem tudsz beszélni rendesen, nem tudsz kiállni magadtól, szorongsz a tömegben. Bármi. Szóval. Pszichológus(ami persze drasztikus, de te tudod, hogy mit értesz önbizalmon. Emellett megjegyezném, hogy pszichológushoz menni nem ciki..) A másik javaslatom, meg az önképzés. Kezdj el olvasni pszichológiával kapcsolatos könyveket. Gondolkozz, elemezd magad. Te tudod mi zajlik benned és körülötted nem Icu néni a gyakorin aki 2 tyúk vágás között csak feljött ide büfögni valamit.
2021. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: igen, itt ebbe a minatűr szövegdobozba ilyen mélységű, és hosszúságú válaszok férnek bele. A kérdés is elég általános jellegű volt. A te válaszodnak meg még annyi gyakorlati haszna sincs, mint az enyémnek. "Olvass könyveket" - na ez aztán biztos nem jutott eszébe még senkinek. Amit írtam, az legalább saját tapasztalat, ui. én is rengeteg mindent olvastam és kipróbáltam már. A legtöbb módszer nem működik, amit én írtam, az meg igen. Egyébként az is lehet kihívás, hogy lemész tejért, pl. ha szociofóbiád van, vagy pánikbeteg vagy. Nem tudom, miért kell ilyen arrogáns módon tudálékoskodnod. Biztos neked sincs elég önbizalmad, így ebben éled ki magad. 😛

2-es

2021. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanulj Kick-boxot, thay-boxot, vagy hasonlót.
2021. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Brazil jiu jitsu,klasszikus box. Profi klubba menj.

Jarj futni is rendszeresen.


Ez nekem is bevalt.

2021. nov. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!