Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sértődnek meg könnyen a...

Miért sértődnek meg könnyen a nők?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 12:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Köszönjük a mai általánosító kérdést <3 Már féltem, hogy nem lesz.
2021. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak nagy része is ugyanolyan könnyen megsértődik. Legfeljebb nem látod rajtuk, mert nem mutatják ki.
2021. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha ezt a saját tapasztalataid miatt kérdezed, akkor valószínűleg egy tapintatlan tuskó vagy, aki mindig megsért másokat.
2021. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Erre a rengeteg infóra nyilván értékes válaszok jönnek majd....
2021. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%

Mert hisztisek, teszik magukat jobbra balra. Sokszor a semmiért bevágják a durcit hogy velük legyen foglalkozva.

Valamint ha menstruálnak... Na arról ne is beszéljünk.

2021. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Mert a férfiak egy része szuperérzékeny kis hópihécske, aki 45 évesen is az anyja kényeztetését igényelné, és ha egy nő nem nyalja ki a seggüket, hanem mondjuk átlag hangnemben szól hozzájuk, azt már megsértődésnek veszik, és nekiállnak hisztizni.
2021. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Emlékszem egyszer belém kötött egy csoport 12-13 éves kissrác. Fontos hívásom volt, utánozni kezdtek, kanröhögéssel, miközben elmentek mellettem, az egyik felém is ütött. Utánuk kiáltottam, hogy nagyon fsza gyerekek vagytok falkában, anyátokkal keménykedjetek. Erre persze jött a szokásos r-bnc, k-rva, mindennek el lettem hordva, és persze meglepődtek. Ez tipikus jelenség, férfiak egy része már gyerekkorban azt hiszi, a nőkkel bármit meg lehet tenni, jó poén idegen nőnek tökrevágni az estéjét szórakozásból. De ha a bántott nő vissza mer szólni, akkor ezek a férfiak (fosadék kiskölykök) megorrolnak és revansot akarnak venni. Ennyit arról, ki a sértődős, ki az érzelmei által vezérelt. Bántotok valakit, mert nektek ez alanyi jogon jár, az ilyesfajta szórakozás, de ha az illető visszaszól, akkor az jaj sértődés.
2021. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#6


Találkoztál már hisztis férfival?

2021. dec. 1. 13:31
 9/25 A kérdező kommentje:

#7


Egy kölyök nem egyenlő a felnőtt férfival.

2021. dec. 1. 13:33
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Én találkoztam már hisztis “férfival” és 30 éves volt, nem gyerek.


Ennek a kérdésnek mi értelme amúgy? Ennyire nehéz itt felfogni hogy a nők és a férfiak nem egyformák?

2021. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!