Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A boomerek miért sértődnek...

A boomerek miért sértődnek meg ha megverik őket ?

Figyelt kérdés

Általában ez játszódik le mindig:

1. Boomer menő, nagypofályú, bármikor elverné a hülye fiatalt, keresi folyton a bajt.

2. Megtalálja a bajt, elverik.

3. Jaj a hülye fiatal bántotta szegény embert.


Talán ha az első kimaradna nem lenne bántva, a híradóban azért meg a sírás.


2021. máj. 21. 15:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Te miféle alternatív dimenzióban élsz, ahol öregemberek mennek neki fiataloknak? Mert én ilyenről a büdös életbe nem hallottam. Nem, a híradóban sem.
2021. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Elég megnézni a legtöbbet. A fiatal csak hülye, nyikhaj, drogos, gyenge. Bezzeg ők voltak a megtestesült istenek, ők még most is keményebbek. Pl beszólogatnak a fiataloknak hogy "hogy néze ki" "nézd azt a mai fiatalt milyen nyikhaj" aztán ha megverik őket akkor már sírnak.

Általában az öregek a legkötöszködőbbek.

2021. máj. 21. 15:43
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Mi az a boomer? Fiatal vagyok, de nem ismerem ezt a szót, valami újhullámos dolog lehet. Ja, és németes vagyok.
2021. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%

""nézd azt a mai fiatalt milyen nyikhaj"


Ha öregeket vernek, tényleg azok...okos enged, szamár szenved. Mivel még ha be is szólnak, te leszel meghurcolva mert neki mentél.

2021. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Olyan idősebb ember (50-60+ ) aki maradi, rosszindulatú, mindenki és minden ami fiatalabb tőle az rossz.
2021. máj. 21. 15:48
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

#3

Konkrétan az idős korosztályra vonatkozik. Azon belül a "ezek a mai fiatalok" kategóriásokra.


Csak ma már mindenki boomer aki azt mondja, hogy a mostani tizenévesek legnagyobb jóindulattal is "furcsák".

2021. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Te mégis mi a halálról beszélsz ember? Persze sok idős ember megszólja a fiatalokat, próbálnak minket terelgetni, de nem túl gyakran látok olyat, hogy fizikailag nekiesnének bárkinek is...
2021. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Te idősekkel verekszel? :D
2021. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem. De gyakran látok-hallok olyat hogy az öreg kiprovokálja a verést aztán sír. Azért mert öreg nem kell neki eltűrni mindent.
2021. máj. 21. 15:52
 10/27 anonim ***** válasza:
97%

8


A saját korosztályával nem mer, csak a gyengébbekkel.. :D

2021. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!