Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Krónikus fájdalommal él még...

Girlll3 kérdése:

Krónikus fájdalommal él még itt valaki?

Figyelt kérdés
Műtött gerincem van. 5 éve minden nap fáj. Már nem akarok emiatt élni se. A műtétet nem akartam, lehet nem is kellett volna, mert kiszakadt sérvet szedtek ki,de hiába mondtam ezt otthon is, kórházban se csináltak mri-t. Most a fiatalságom egy pokol.

2021. dec. 1. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Vizsgáltasd ki magad!

2021. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
5 éve mindennap fáj és nem tettél semmit?
2021. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Két évig volt egy ilyen sérülés szerűségem, minden nap elképesztően fájt, egyszer el is kezdtem levágni a lábam, de mikor picit mélyebbre értem, abbahagytam szerencsére. Azóta elmúlt, de még mindig érzem a torzító hatásait.
2021. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom. :( Nekem még csak 5 hónapja van 1 gerincből fakadó folyamatos fájdalmam (persze gerincproblémák régebb óta), de hihetetlen, hogy mennyire sötétben tapogatóznak orvosok, gyógytornászok is. De az ego azért megvan, a pénzedet szemrebbenés nélkül elteszik. Nyújtani meg semmit nem akarnak érte. Tök elkeserítő... Az ember meg kínlódjon. Egy folyamatos fájdalom tényleg teljesen leépíti az embert... Bp.en élsz? Ha találok valamit, ami használ, elküldöm majd...
2021. dec. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmit. Csak rehabra jártam, tornáztam, marok szám szedtem a gyógyszert, lecseréltem az ágyamat ergonomikusra, nyújtópadot vettem, úsztam, akunpunktúrára jártam, kentem kenőcsökkel, tapadzokat raktam rá és orvosokhoz jártam, kórházban is többször voltam. Bírom az okos megjegyzéseket....
2021. dec. 2. 16:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!