Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívűl még ki vette fel...

Rajtam kívűl még ki vette fel a 4.-ik oltást?

Figyelt kérdés
Azt hazudtam hogy még oltatlan vagyok, mivel az oltatlanokat regisztráció nélkül beoltják.

2021. dec. 2. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Így most már 200 évig fogsz élni.
2021. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
45%

annak tudataban vettem fel az elso oltast hogy lesz 2,es vege!

a verben hogy mennyi fejerje vagy akarmi van ellenorzes nelkul nyomnajk beled 4 oltast,mind egy h mar imunis vagy a betegsegre vagy sem!!!szanalmas az egesz!az biztos h ,ez mar nem egegzseges!

2021. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Troll:-D
2021. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Szóval ezért harsogja a média, hogy olyan sokan veszik fel nap mint nap a "3." oltást. Lehet, hogy valaki még nálad is biztosabbra ment, és beadatott magának 10-et... :,D
2021. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
A kérdés kamu. Az oltás előtt mindenkinek ellenőrzik a személyes adatait az eeszt felületen. Ha volt már oltva, ha nem. A taj szám alapján pedig egyből kidobja a rendszer hogy volt már oltva, mikor, mivel. Nem bemondásra megy a dolog. Ha pedig valaki 3szor volt oltva nem kap 4et.
2021. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy #5 írja. Nagyon gyenge kamu!
2021. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2021. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!