Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 17 évesen lehet már kapni más...

17 évesen lehet már kapni más fajta oltást pfizeren kívül?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Mi a bajod a Pfizerrel? Az a legjobb, meg a Moderna.
2021. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi közöd hozza, amúgy modernat akarok
2021. aug. 23. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
1. vagyok.Tudom, hogy nincs hozzá közöm. Én Pfizert kaptam.A világ egyik vezető gyógyszercége van mögötte, hatalmas blama lenne belőle, a világraszóló skandallum fajtájából, ha valami gebasz lenne az oltásukkal. Főleg, hogy dollármilliárdok ezrei, tízezrei vannak mögöttük.
2021. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

#3:

Van vele (és a többivel is) baj csak mindenki belesz*rik, mert "hú de veszélyes a covid" és mindegy mi lesz inkább az oltás, mint a covid. Nem gond az oltások mellékhatásai, amelyek egészen sokaknál jelentkeztek és azóta is tartanak, nem beszélve a még eddig nem ismert mellékhatásokról (főképp a hosszú távúakról).


Egyébként igen, egyelőre 18 év alatt úgy tudom csak a pfizert lehet beadatni.

2021. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sokan írják, hogy elég komoly mellékhatásokat tapasztaltak, szóval abszolút elgondolkodtató
2021. aug. 23. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
A Moderna semmivel se jobb, csak szólok...
2021. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
70%
18 alatt csak Pfizer illetve Moderna adható. Szerintem kiskorúaknak csak akkor van értelme ha van alapbetegséged. Ha nincs szinte 0 esélye van hogy komoly következménye legyen ha elkapod a vírust. Egyébként a legjobb védettséget amúgyis az adja, ha túlesel rajta:)
2021. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem 0 az esélye!!!!!

Nézd meg az Ózdi kislányt, aki elkapta a covidot októberben, hányt annyi volt a tünete. Majd februárban már műszivet kapott szegénykém. Ha esetleg ezt olvassa, kívánom neki legyen mindig nagyon boldog és senkivel és semmivel se foglalkozzon! Csak hogy él !!

2021. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem sem szükséges az oltás pl az én esetembe (fiatal vagyok, nincs alap betegségem) csak azért kérdezem ha már muszáj lesz


Megnéztem amúgy, Pfizer és Moderna engedélyezett eddig 18 alatt, köszi a válaszokat

2021. aug. 25. 22:50
 10/10 anonim válasza:
8-as, nem is írtam hogy 0, azt írtam szinte 0 :)
2021. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!