Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmennétek egy buliba fuvarosn...

Elmennétek egy buliba fuvarosnak csak egy lány miatt? Főleg így?

Figyelt kérdés

Na az van hogy nem bíznak bennem a szüleim és kb házi őrizetbe vagyok itthon...mármint apám figyel rám de ha észre venné hogy valami nem stimmel a rendőröket is rám hívná már.


Gondolom tudjátok miről van szó...tehát elszoktam menni betépve vezetni stb a haverokkal.


Na most az van hogy tényleg nem akarok betépve vezetni sőt még szívni sem akarok csak az egyik haverom haza dobni. Max csak üdítő és van egy csaj akinek tetszek és max ő miatta mennék el itthonról...simán össze jöhetnék vele.


Na de az a probléma hogyha elmegyek mivan ha tök mindegy mit csinálok rám hívja a rendőröket apám? + az ő kocsiját vezetem mindig....


Elmennétek így? 19f


2021. dec. 4. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Van itt baj bőven... Nem mennék, ha a csajnak tetszel akkor kocsi sem kell egyébként.

Szokjál le a betépve vezetésről, ölhetsz vele... Otthonról költözz el. Szüleid sem normálisak, de te sem.

2021. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek 1-es
2021. dec. 4. 22:44
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Aztán milyen ürüggyel hívná azokat a
2021. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Szóval: milyen ürüggyel hívná azokat a rendőröket?
2021. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hogy drog van nálam...és ismernek a rendőrök, tudják hogy csinálom. Nem tudnának velem nagyon semmit csinálni csak a balhét nem akarom.


Tényleg csak a lány miatt gondolkozok mit csináljak.

2021. dec. 4. 22:50
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Adok neked egy praktikus tanácsot.Ha nincs meg hozzá az anyagi háttered, hogy akár ebben a pillanatban elköltözz, akkor viselkedj normálisan, ne lopd el apád kocsiját és ne drogozz, főleg ne vezess úgy.Ha ezt az életet akarod élni, akkor számíts rá, hogy kitagadnak.Nem kötelességük eltartani.


1-1 cigi kíváncsiságból meg elmegy ilyen fiatalon, de te tényleg nem bírsz magaddal.

2021. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen kis suttyókat nem szokták már meggumibotozni sunyiban, amikor ezredszerre is miattuk megy a balhé és ki kell menniük? Vagy ez már kiment a divatból. Tipikus eset, hogy szükség lenne rá.
2021. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem lopni szoktam...mindig oda adja, csak hát hétvégente nem nagyon akarja, mert hát nem bízik bennem a fent említett dolgok miatt... De kösz a választ.
2021. dec. 4. 22:59
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Én tudom milyen a fű. Tudom, hogy nem heroin/kokain, de még csak nem is az alkohol... De ettől függetlenül el kéne venni tőled a jogosítványt...


Kérdésre válaszolva:

Nyilván a tinédzserkor a lázadások időszaka, de ha reális veszélynek ítéled meg, és apád rád hívja a rendőrséget és netán igazoltatnak titeket akkor nagyon rábsztok mert második alkalommal már nem szoktak elvonóval szórakozni a bíróságon...


Ha egy kicsit is érdekled a csajt más mód is van rá. Ha nem nem ezzel fogod megváltoztatni

2021. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 meg győztél inkább nem megyek.
2021. dec. 4. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!