Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hány km az a távolság, ameddig még elmennétek egy lányért/fiúért? Akár ismeretlen emberről, akár egy már meglévő párkapcsolatról legyen szó. Kort/nemet is írjatok!

Ki meddig menne el egy lányért, vagy fiúért? Nagyjából, kilométerben megadva, na és persze miért?

Mindegy milyen helyzetről van szó - lehet ez egy ismeretlen ember megismerése, vagy egy már jó ideje létező kapcsolat.

Meddig mennétek el és miért?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ismerkedés, randi, párkapcsolat, kapcsolat, partner, lány, hölgy, férfi, távolság, kilométer

2014. máj. 25. 19:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Én 50 km-re elmentem egy tündérien gyönyörű lány kedvéért. Sőt, a távolság mellékes volt, ha a Föld túloldalán lett volna, akkor oda mentem volna el, nem túlzás de akár gyalog is.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont 2014. máj. 25. 19:59 Privát üzenet
Hozzád elmennék bárhol is laksz.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont 2014. máj. 25. 20:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Üdv a klubban, én is hasonló helyzetben vagyok. Hiába veszem "számításba", hogy (ettől kb. milliószor messzebb van a leányzó) a közelben is lennének csinos hölgyek, valahogy a Szaturnuszon lakó (csak vicc) lánykáért, legyen bármilyen messze is, szívesebben mennék el, mint a közelben lakókért...

# 3/21Időpont 2014. máj. 25. 20:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó, még azt sem tudod milyen nemű vagyok... Addig hátrébb az ilyen kijelentésekkel.

# 4/21Időpont 2014. máj. 25. 20:08 Privát üzenet
Ha egy lánnyal valami romantikus vacsorát, sétálást terveznénk programak, akkor az országban bárhová. :) 20/F

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont 2014. máj. 25. 20:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnos nem erről van szó, itt maga a köztetek lévő távolság, az ami... Nem kicsi...

# 6/21Időpont 2014. máj. 25. 20:10 Privát üzenet
bumbi02 nevű felhasználó válasza:

Én Bécsben élek, a barátnőm Budapesten. Ahogy végzek a munkával, és szabadnapot kapok, ülök fel az első vonatra, sokszor alvás nélkül, és meg se állok Pestig!:) A miértjét had ne kelljen elmondanom: )

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont 2014. máj. 25. 20:25 Privát üzenet

Én 130 Km távolsági utat teszek meg egy srácért általában havonta egyszer találkozunk

19/F

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont 2014. máj. 25. 20:31 Privát üzenet

220km-ert utaztam vonattal, hogy találkozzak. Hogy miért?

Sok chat, és skype-olás után kíváncsiak voltunk a személyes érzelmekre is, ugyanis, írásban, hangban nagyon megkedveltük egymást. Így rászántuk magunkra a személyes találkozóra is. :)

21F

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont 2014. máj. 25. 20:36 Privát üzenet
magunkat*

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont 2014. máj. 25. 20:38 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismeretlen.hu-n ismerőst keresek! Ségítene valaki?
Béna voltam, véletlenül megjelöltem egy ismeretlen ember képén egy ismerősömet Fb-on. Vissza lehet valahogy vonni?
Szerintetek elítélendőek az érzelmeim? Mi a véleményetek az élethelyzetemről? (lent kifejtem, hosszú, bocsi)
Volt már olyan hogy ismeretlen emberek köszöngettek neked?
Van egy lány akit nem ismerek és ő sem engem. Viszont nekem bejön és jókat hallottam, lépjek? (többi lent)
Követési távolság, lendületből előzés, tükör, ezek ismeretlen fogalmak sok autósnál?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!