Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Rengeteget foglalkozok magammal, ronda vagyok. Szomoru leszek, ha belegondolok, hogy en sosem leszek valaki olyan, akire jo ranezni, mert szep vagy mert sok az obizalma. Mondtak mar sokan, hogy csunya vagyok, sot regen minden nap ugy mentem haza iskolabol, hogy sirtam. Persze egy anya mit mond ( nem vagy az,m).

Nem baratkoznak velem, ha nevetnek mindig ugy erzem rajtam nevetnek.. Magamtol meg nem merek baratkozni, nem tudom hogy kell. Nem merek ranezni sokszor emberekre. Ha valaki netan mosolyogva ramnez es koszon, feldobja a napom. Aztan ujra rajovok, hogy nem szeretem magam.


2021. dec. 5. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Először is nem mindenki születik szépnek, valakinek tenni kell érte hogy az legyen, például én eljártam kondizni régen...többet törődtem a külsőmmel, jobban adtam magamra a ruházatomra stb. Persze van aki még így is rondának érzi magát...van olyan ismerősöm aki 10 pontos csaj de mégsem tetszik magának.


Szóval itt a lelki problémáddal kéne először valamit kezdeni...valami sport, eljárni ide-oda, barátkozni, ismerkedni ilyesmi.


20 nőből 1 úgyis rád akad, és akkor még keveset mondtam.


29f

2021. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Ha fiatal vagy, még van esélyed! Fejlődj más területeken, például legyél okos! Sport is jó.
2021. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mit értesz az alatt, hogy csúnya vagy?


Vannak dolgok, amivel lehet enyhíteni, pl. ápoltság, tisztaság, stb. gyakran ilyesmi miatt visszataszító valaki.


Ízléses öltözködés, ami nem feltétlenül hú de márkás ruhákat jelent


sportolás


De vannak belső szépségek is:


fontos, hogy legyél kedves, az is egy "szépség", legyen tartásod, méltóságod, önbecsülésed...

2021. dec. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!