Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt minden kérdezőnek meg...

Itt minden kérdezőnek meg lehet ismerni az egyéni stílusát?

Figyelt kérdés

Nyilván olyanokra gondolok, akik többé-kevésbé rendszeresen tesznek fel kérdéseket. Sokan vannak, akiket egyből felismersz abból, ahogy írnak?

(Mondanám, hogy piros pontot kap, aki belinkeli az én egyik korábbi kérdésemet, de szerintem nem kérdezek elég sokat ehhez. :) )



2021. dec. 5. 22:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Van egy anál fétises szerencsétlen a szex-rovatban is, az egészségrovatban meg egy hipochonder, akit mindig stroke és keringésleállás fenyeget.
2021. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Meglep, hogy engem nem írtatok.

Elég sok kérdésem van, mivel nincs túl sok felhasználó, láthattok is a toplista első oldalán.


Amikor aktuálisan valami problémám van (ami gyakori, autistaként, nem túl nagy IQ-val, krónikus betegségekkel), akkor kínomban írok ki róla kérdéseket. A legőszintébben megmondom, hogy általában nem annyira kapok hasznos tanácsot, kőkemény bántásokat annál inkább. Mivel eleve rosszul vagyok olyankor, a bántásoktól még rosszabbul, ezért ez abba lovall, hogy újabb kérdést írjak, átfogalmazva, hátha az segít a helyzeten, jobban érthető lesz, így érkezik segítő válasz.


A problémákat pár év alatt vagy sikerül megoldanom vagy ideiglenesen háttérbe szorulnak.


Amúgy 1-2 éve megemlített engem egy ilyen kérdés alatt egy férfi felhasználó, aki 30 körüli, szeret túrázni, jól keres, szeret autót vezetni, hozzám hasonlóan hosszan válaszolgat és pár havonta mindig más felhasználónévvel van itt.



Egyébként én személyesen egy-két tényleg trollt ismerek fel, pl Balázska.


Illetve sok válaszolót, anonim-eket is.

2021. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Balázska és a munkaügyis nem ugyanaz?


Akik még eszembe jutottak az a bombanős és az Ottó. (bár a bombanőset nem láttam egy ideje itt.)

2021. dec. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ottót meg a lómániás tinit nem ismerem ezekből.

Levike melyik, akinek a rendőrség a mániája?

Martin az a dunaújvárosi gyerek, akinek az elmebeteg húga van?

2021. dec. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

14


Ha beírod keresőbe, hogy Ottó, akkor az, aki mindig csak egy kérdést tesz fel, majd aláírja, hogy Ottó. Itt egy kérdése https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__11431746-la..


Igen az Martin.

2021. dec. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
És a dudafétises, boldog Toyota Yaris tulajdonos, felnőtt tartalmat is gyártó Szilvivel mi lesz? Közlekedés kategóriában szokott hülyeségeket kérdezni, pl hogy baj-e, hogy csinált külön Facebook profilt a yarisnak és szokott vele beszélgetni🤦‍♂️
2021. dec. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
De jókat írtok!! 😄 Köszi!
2021. dec. 6. 07:47
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ki az a burgerforgató balázska? :D

A politika rovatban az egyik agymosott fideszes szokott engem is így nevezni, de nekem fogalmam sincs, ki ez a csávó.

2021. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18: asszem valami kuvasz / komisz v. hasonló néven írogat, tehát nem anoním. Igazából az Index fórumán használja a burgerforgató nikkjét, de eléggé felismerhető itt is a hasonló stílus.

Mindig azon kesereg magában, hogy Ausztriában (Grazban v. hol dolgozott) mennyivel többet keresnek még a Mekdöncis burgerforgatók is... De persze se végzettsége, se semmije....

Ja, és alkoholista is. :)

2021. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

#19


Ez ez a csávó olyan lehet, mint a Staropramen néven írkáló faszi :D

Az se százas.

2021. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!