Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit adnátok a rezsibe ?...

Mennyit adnátok a rezsibe ? Szted sokat adok?

Figyelt kérdés
Anyámék elvaltak, és és anyám szinte 15 éve mamameknal lakunk. 23 éves vagyok, a rezsidij havonta 54 ezer Ft vagy 55 ezer Ft így szokott lenni én 25 ezret adok a rezsibe, anya 30 ezret ad így mamáméknak nincs gond a rezsirol . Ketten kapnak pápával 170 ezer ftot nyugdíjat én meg keresek 180 ezret anya 160 ezret szoktam venni mososzereket a közös háztartásban veszek krumpli hagyma olajat is húst kb havi 35 ezere be vásárolok plusz 25 rezsibe jól csinálom vagy keveset illetve sokat adok? 23-F vagyok
2021. dec. 6. 12:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van ez így.
2021. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%

Fura vagy.

Amúgy szerintem igen, teljesen jól csinálod. Már az is nagy szó, hogy adsz nekik pénz. Sok 40 éves meg szüleivel lakik még es gyűjtöget. A rezsibe se száll be. Bőven elég. Ügyes vagy. ^^


23/f

2021. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%
Az rendes tőletek, hogy anyuddal fizetitek az összes rezsit. A kajarészt nem lehet ennyiből megítélni, mert ha pl a nagyid főz és mindennap viszed a kaját dolgozni, akkor ok ez az összeg, de ha máshol kajálsz napközben, akkor lehet a kaja pénz kicsit lejjebb redukálnám a felére. Kérdés mennyit tudsz félretenni hó végén. Mondjuk arányaiban a havi 50 se sok.
2021. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem rakom félre minek egyszer élünk
2021. dec. 6. 12:21
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok. Ennyi idősen én is így gondoltam :) de jobb félre tenni egy kicsit. Sose tudhatod mikor jön jól :) 28/N
2021. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, az össz. 60 ezer havi hozzájárulás teljesen jó, de azt azért elárulhatnád, hogy a maradék 120 ezer ft hová lesz? (nagyon hülyén néző smiley)


"Nem rakom félre minek egyszer élünk"

2021. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%

4: semmi célod nincs az életben...?

Pl. hol fogsz lakni, ha már nem anyádékkal...???

2021. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Anyám egyes lány ha mamamek meghalnak mienk minden. 2 házuk is van egyik rám van iratva egy unokájuk vagyok
2021. dec. 6. 12:37
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

" 4/8 A kérdező kommentje:

Nem rakom félre minek egyszer élünk"


Jelen pillanatban 100% a valószínűsége annak, hogy neked lesznek komoly anyagi gondjaid

2021. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
50%

Hát, attól függ.


55 ezer a rezsi.


Keresetek alapján ha teljesen igazságosan akarjátok csinálni, akkor nagyszüleidnek kéne 18.3 ezret fizetni, anyukádnak 17.25 ezret és neked 19.412 ezret.


Gondolom nem akartok nagyszülőknek rezsi költséget hagyni, hiszen ingyen vagytok ott és nem sok a nyugdíjuk.


Így ha csak anyukádal fizetitek azt a 55 rezsit meg 35 ezeres egyéb költséget, akkor összesen 90 ezret fizettek. Ebből az a fair ha anyukád 42 ezret fizet, te 48 ezret.


Szóval szerintem túlfizetsz.


Plusz figyelembe kell venni szerintem, hogy kinek van nagyobb szüksége a pénzre.


40-50 körüli nőnek, akinek ott volt az egész élete, hogy megteremtse az anyagi javait mégis itt tart, nagyszüleidnek, akik mivel nyugdíjasok most már halálukig csak fentartják a jelenelgi életstílusukat....


Vagy neked, akinek még fel kell építeni az életét, lakást, autót venni, gyereket vállalni, megházasodni stb...


Szerintem most is túl fizetsz, de neked amúgy is sokkal jobban kell a pénz mint anyukádnak és nagyszüleidnek, hogy elkezd az életet szóval még ennél is jóval kevesebbet kéne fizetned.

2021. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!