Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha ilyesmire vágyom?

Baj ha ilyesmire vágyom?

Figyelt kérdés
Nagymamámat én ápoltam, kb 5 éven keresztül.. Nagymamámnak van egy lánya meg egy fia, júniusban volt a mamám temetése. Nekem nincs anyám, 8 éve halt meg.. Nehéz volt mert 20 éves voltam mikor kezdtem ez ápolást... A fia meg a lánya félévente egyszer jöttek látogatni. Nem mondom hogy jóban vagyok velük.. Nagyon nehéz volt.. alig jártam el valahova, ha el is mentem féltem hogy baj lesz mire hazaérek. Most hogy már nincs a nagyi, baj hogy úgy érzem jó lenne a nagyi gyerekeivel többet beszélgetni? Június óta, kétszer beszéltem velük, az egyikkel telefonon, a másikkal meg épp a mai nap futottam össze véletlenül. Szóval ami a bajom hogy egyedül és magányosnak érzem magam.
2021. dec. 7. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elmúlt 5 évben nem volt időd magaddal foglalkozni, akkor itt az ideje, hogy magaddal törődj. Kezdj el ismerkedni, barátkozni másokkal.

Ha szeretnél, akkor beszélj többet velük, de nem valószínű, hogy ők fogják betölteni az űrt az életedben.

2021. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy ha beszélek is velük ugyan úgy fogom érezni magam. Engem zavar ez e dolog. Nem érzem jól megam, nem szeretem ezt, eltelt 6 hónap, és én sehol nem találom a helyem, és ez így fog menni csak menni fognak a hónapok és ennyi. Szeretem is de utálom is őket, nekik is vannak gyerekeik, kb velem egy idősek, 3-an voltak testvérek (anyukám), amíg azok a "gyerekek" jól éltek nem bánkódtak, nem gondozták egyedül a nagyijukat, és büszkék rájuk a szülők.. addig én meg a húgom felnőttünk szülők nélkül, apám alkoholista...rá nem lehetett soha számítani.
2021. dec. 7. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy inkább új embereket kellene megismerned, mert ha eddig nem volt közeli a viszonyotok, nem nagyon segítettek nagymamád ápolásában, akkor nem valószínű, hogy nagyon közeledni akarnának.

Eddig alig volt időd bármire és most nem tudsz mit kezdeni a rengeteg szabadidővel. Ezt az időd próbáld meg arra fordítani, hogy megismerd önmagad, hogy mit szeretsz csinál, mi a fontos számodra és utána ha találsz olyan embereket, akik hasonlóan gondolkodnak, akkor meg fogod találni a helyed.

2021. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok gondolat kavarok a fejemben, így nehéz gondolkodni, vagy tenni valamit.
2021. dec. 7. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor először gondold végig ezt a sok gondolatot és rakj rendet a fejedben. Gondolom az elmúlt 5 évben erre sem volt időt.
2021. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rokoni jó kapcsolat sose baj, de ne úgy tekints rájuk mint egy barátra.

Semmi baj nincs azzal ha ilyesmire vágysz, kívánom hogy találd meg a számításod, legyél boldog! :)

2021. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz mi segítene neked?
2021. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!