Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi idő alatt...

Körülbelül mennyi idő alatt érkezik meg egy termék, amit netről rendelek? (2-3 nap,1 hét, esetleg 2, ilyesmire gondolok)

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy honnan. Belföld? 1-2 munkanap ha raktáron van a termék, 2-4 munkanap ha még be kell rendelniük külső raktárból. Külföldön nem mindegy hogy EU-n belülről vagy kívülről, áfahatár alatt vagy felett, expressz vagy normál postai kézbesítéssel - ennek ideje az átlag 2-4 héttől a távol-keleti 45-60 napon túl a vámeljárással történő akár 90 napba is telhet.
2018. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában megjelenik a rendelésnél, hogy hány nap, vagy hány munkanap múlva várható. Sok lapon van követési lehetőség is, hogy hol tart a rendelés. Meg szokták adni csomagszámot is, és a futárszolgálatoknál is van követési lehetőség.

Például, ma rendeltem az e-Digitáltól. Ott volt az árunál, hogy üzletben nem vehető át. Átvételi pontra rendelésnél 1 munkanap, házhoz rendelésnél 1-3 munkanap a vállalási idő, utánvétel, vagy online bankkártyás előre fizetés esetén. Előre utalásos fizetés esetén 2-4 munkanap.

2018. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Belföldről rendeltem, kerestem is az oldalon, hogy ki van-e írva, nagyjából mennyi idő múlva várható a csomag, de nem láttam ilyet. Ezért is kérdeztem meg, hátha van valami ilyen "általános" időtartam.

Köszönöm a válaszokat:)

2018. szept. 19. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!