Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan teszitek magatokat...

Hogyan teszitek magatokat túl, miután rájöttetek, hogy csak kihasználtak titeket?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek, akik például előadják hogy ők segítségre szorulnak, majd mikor megkapták a legapróbb hibánál beléd kötnek, lejáratnak és a végén kiderül, hogy csak teszteltek és az egész arra ment ki, hogy megalázhassanak, miközben te csak szívességet tettél nekik, amit igazából ők kértek. (Tudom, hogy ezt azért teszik, hogy bebizonyíthassák, hogy ők a legjobbak, te pedig béna vagy.) Sajnos ilyen eset már kétszer is előfordult velem. Nagyon igazságtalannak tartom ezt a viselkedést és szeretnék tanácsot kérni, hogy ti hogyan teszitek magatokat hasonló eseteken? Tudom, a legjobb megelőzni az ilyet, ezen dolgozom is, de ha egyszer már megtörtént, utána nagyon fájdalmas tud lenni. :’(
2021. dec. 7. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig jár a korsó a kútra…
2021. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem hagyom, hogy kihasználjanak!
2021. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tudtam előre, hogy kifog használni…

De ha te ilyen tökéletes vagy, hogy veled soha sem történt meg, akkor adhatnál néhány tanácsot.

2021. dec. 7. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, hogy aki visszaél a bizalmammal, annak több esélye nincs.
2021. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt érzem, hogy a világban van egyfajta körforgás: egyszer nekem, máskor "neked". Ez tart életben.
2021. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miben használt ki?


Azért gondolod, hogy kihasznált, mert adtál és ő elfogadta?


Vagy ő kért és csak kért, te pedig csak megadtad neki?


Fejtsd ki bővebben! :)

2021. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a tesztelgetéseket utálom a világon a legjobban. Tesztelgesse a jó édes anyukáját bárki. Mit képzel magáról az ilyen? Most akkor vagy kedvelsz valakit vagy nem, de ez a leghányingerebb, amikor valakit felültetsz a lóra. Azt nem értem, hogy az ilyen embereknek hogy van erre idejük? Felesleges játszmákat bonyolódni a legunalmasabb.
2021. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 30-as éveim elejére megtanultam azt, hogy senkinek nem segítek. Csak a családnak és a baráti körnek, de ott oda-vissza működik a dolog.


Idegeneknek már a lelki bajait sem hallgatom meg, mert baromira nem érdekel.


Plusz azt is megtanultam, hogy ha valaki egyszer visszaél a bizalmammal, az visszaél másodszorra is, ha lehetősége adódik rá. Én pedig nem adok lehetőséget másodszorra.

2021. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!