Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kér tőlem képeket a...

Miért kér tőlem képeket a kollégám a gipszes lábamról? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Másfél hete tört el a bokám, most otthon vagyok, azóta rendszeresen rám ír a srác, pedig előtte alig beszéltünk néhány szót, nem is volt nagyon szimpatikus.

Először gondoltam, milyen figyelmes, lehet félreismertem, aztán benyögi, hogy szeretne képeket a gipszemről, úgy, hogy jó magasra polcoljam fel a lábam, látszódjon az arcom is, és mosolyogjak. Először kiröhögtem, mondtam, hogy nem küldök, de nem adta fel, és meg letiltottam, mert idegesített. Bunkó azért nem voltam, de mondtam, hogy nekem ez már sok...

Normális dolog az ilyesmi, vagy én reagáltam túl?



2021. dec. 7. 23:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Valamire föl akarta használni a gipszes képeket. Jól tetted, hogy tiltottad.
2021. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom, nő vagy. Szerintem erre akarta verni, de bármit is akart valójában, mindenképp furcsa, szerintem én is tiltottam volna.
2021. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
persze kettes egy gipszes láb látványára akarta verni, mikor a neten ezer iylen képet találna.
2021. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Gipszes lábat lehet találni, de a munkatársa gipszes lábát nem. Ugyanúgy sokan értetlenkednek azon, hogy miért kukkolnak/videóznak néhányan ismerősöket. Igen, a net tele van meztelen nőkkel, de az egészen más, mint valaki, akit személyesen ismersz.

De még ha nem is arra kellett volna. Az, hogy érdeklődik, rendben van. Az, hogy képet kér, már szerintem furcsa, ha korábban nem nagyon beszéltek. Az, hogy elmondja, milyen képet csináljon és küldjön neki, majd a visszautasítás után is erősködik, nagyon kellemetlen, ezek után én sem folytatnám a beszélgetést.

2021. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Uhh, men.
2021. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most még szinte örülök is neki, hogy így alakult, legalább addig sem kell vele találkoznom, tiszta agyrém...
2021. dec. 8. 00:41
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam már itt olyat, aki azt írta, hogy a begipszelt végtagokra izgul, és talán valami eü-s is volt, és be tudta gipszelni a nője karjàt/làbàt csak úgy, legalábbis ide ezeket írta. Nem tudom igaz-e. 😂 Simán lehet, hogy erre verte volna ez az ember is.
2021. dec. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Van olyan, hogy gipszfétis, valószínűleg az úriemberünknek is ez volt. Jól tetted, hogy tiltottad.
2021. dec. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Gipszfétises, lábfétises, gipsz-lábfétises, erre ízgul.
2021. dec. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Beteg agyú állat. Hova fajul a világ... Szekunder szégyenérzetem van.
2021. dec. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!