Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ügyfèlszolgálatosok, hogyan...

Ügyfèlszolgálatosok, hogyan bírjátok? Valaki könyörgöm adjon valami tippet, call centeres vagyok, de ezt már nem bírom.

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan idióta emberek vannak, hogy nem hiszem el, ordít, visít, fenyeget, kötekszik, azt hiszik, hogy ők valami istenek csak mert ő az ügyfèl, ès akkor már úgy beszèlhet a másikkal, mint egy utolsó lábtörlővel. Már több helyre jelentkeztem, sajnos visszajelzèst nem kapok, addig pedig èlni kell valamiből, de most egy idióta idősödő "úriember" (mert amúgy annak hiszi magát) olyan stílust engedett meg magának, hogy teljesen kiborultam, úgy èrzem nem bírom tovább. Mièrt ilyen idegbetegek az emberek? Tudják egyáltalán, hogy működnek dolgok ès nem az cseszi el aki felveszi a telefont ès segíteni próbál? Miért kell ordítani mint egy állat? Bocsánat, hogy hisztizek, de nagyon kivagyok 😅

2021. dec. 8. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek frusztráltak, és máshogy nem tudják kiadni magukból. Abba rúgnak bele aki nem tud visszavágni, mert így könnyebb a lelküknek, hogy na most ők jól megmondták. Kb. ugyanez van a Youtube kommentszekciójában is.
2021. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Vedd be a-Leszarom az embereket nem hat rám a hangulatuk nevű pirulát.
2021. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Emberekkel megfelelően bánni a legnehezebb feladat, pláne a mai világban. Teljes mértékben együtt érzek veled. Nap, mint nap, lehet óránként, vagy fél óránként belefuthat az ember az általad leírt szituációkba. De őket is meg kell érteni, mert valószínű sérelem érte őket, vagy csak simán nem értik annak lényegét, amiért telefonálnak. Nem tudok jobbat tanácsolni, mint azt, hogy ne vedd magadra, amit a vonal másik végéről szitokként szórnak rád. NEM A TE HIBÁD!!! Próbálj meg türelmesnek, megértőnek maradni, ne borulj ki emiatt. Ezek a rosszindulatú beszólások nem neked szólnak, nem téged illetnek.

Tudod ez olyan, mint a moziban, amikor egyszer csak nagyon büdös lesz. Az első sor felháborodottan hátra fordul, a második sor is hátra fordul, hogy ki volt az, és így tovább. No és az utolsó sor? Ülhet fejét lesütve, mert neki nincs hova forduljon. Tulajdonképpen Te ott ülsz, az utolsó sorban. Ettől még ne Te voltál, amiért mindenki hátra fordult. Lesz..-ni nagy ívben! És jól teszed, ha próbálsz más helyet keresni magadnak. Sok sikert hozzá!

2021. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen ügyfélszolgálaton dolgozol, de nemrég költözésnél kivétel nélkül az összes közműszolgáltatóval nagyon kellemetlen tapasztalaim voltak. Hónapokig nem csináltak semmit, az internetes rendszerük működésképtelen, nem válaszoltak, abszurd indokkal nem fogadták el a beadott papírokat, ugyanazokat sokszor elkérték, egymásnak ellentmondó dolgokat írtak, szándékosan elhallgattak fontos dolgokat, amikor felhívod őket, akkor meg tíz percig hallgatod a zenét, stb.

Bevallom, nekem is elfogyott a türelmem. Nem fenyegettem senkit, de volt, hogy nem voltam túl kedves, nagyon fel tudtak idegesíteni. Előfordult, hogy a beszélgetés végére mindketten korrekten tudtunk beszélni, de nem könnyű.

És a legrosszabb az egészben tényleg az, hogy nem az ügyfélszolgálatos tehet róla és ő kapja meg mindenkitől. Csak ugye ők képviseleik a céget és velük legalább nagy nehezen kapcsolatba lehet kerülni. A vezetők meg röhögnek a markukba és a milliós fizetéseket felvéve leszarják, hogy semmi nem működik náluk és az ügyfeleknek meg az ügyfélszolgálaton dolgozóknak is rossz.

2021. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fhu, nem irigyellek. Én is call centeresként dolgoztam a nyáron, ráadádul hideghívásokat kellett lebonyolítani… Kb. egy hónapig bírtam ki, sajnos. Az idegeim felmondták a szolgálatot.
2021. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld :) Igazatok van, csak tènyleg nagyon nehèz, amikor èpp ordítanak az emberrel, ráadásul személyeskednek "miért ilyen nyávogós a hangom" 😅 Na mindegy, legalább tudom, hogy nem nekem való ez a munka :) Egyèbkènt egy webshop, ès az úr sajnos egy sèrült termèket kapott, amit kicserèlünk neki.
2021. dec. 8. 15:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok okoskodni, mivel nálam diákmunka volt a call centerezés fél év pangás után a Covid miatt suli mellett, de hacsak nincs családod, vagy ilyesmi, én gyárakba is hamarabb beadnám a jelentkezésem, minthogy sokáig maradjak ott… Ennél még a munkanélküli segély is jobb, komolyan…
2021. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyira aterzem a problemad, nagyon drukkolok, hogy találj magadnak valami megfelelő munkahelyet. ♥️

Én verplazma-állomáson dolgoztam, imádtam a szakmám, de annyi büdös bunkó, paraszt, tahó patkannyal talalkoztam, hogy szépen lassan kioltek belőlem a szakma szeretet és az emberisegbe vetett bizalmamat. Gyuloltem az összes donort, de hál istennek én is megtaláltam a szamitasaim. :) Szóval hajrá!

2021. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám nyugodtan, 1,5 éve ügyfélszolgálatos vagyok. :) Most tanítok be újakat :D
2021. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem mentség semmire a bunkózás, de sajnos sajnos sokan belefutunk flegma, felkészületlen, unott, bunkó ügyfélszolgálatosba. Ahogyan te regényt tudnál írni paraszt ügyfelekről, én is tudnék ilyet írni ügyfélszolgálatosrol. Bár diplomás vagyok, előbb elmennek gyárba vagy takarítani, mint ügyfélszolgálatra.
2021. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!