Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felétek mennyibe kerül a házi...

Felétek mennyibe kerül a házi tojás? Mennyi a házi csirke kg? Boltban ugyan ezeket mennyiért tudod be szerezni? Minőségileg és ízlésben milyen különbségeket vettetek észre? Mit szoktál a tojásból és a húsból készíteni?

Figyelt kérdés

Milyen különleges ételeket készítettél már a tojásból és a húsból?


Helyileg hol szerzed be?

Honnan szoktad őket vásárolni?


Heti-havi rendszerességgel mennyi tojást és csirke húst fogyasztasz te és családod?


Mennyire szereted őket el fogyasztani?


Házi és a bolti Kakasnak mennyi az ára?


Meg lehet unni a tojást és csirke húst?

Mennyire egészségesek ezek?


Kíváncsian várom a válaszaitokat.🙂



2021. dec. 9. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Unatkozol? 😆


Lb ugyanannyi a tojás nalunk, mint Sparban az szabadon tartott csirkés tojások ára, 60 ft/db


A csirkét még nem vettem.


Ízben nem vettem észre különbséget, nagyobb a sárgája, ennyi.


Én inkább azért veszem, mert tudom honnan van, mivel etették, hogyan tartották a csirkét.


Ennyi kb.


Rantotta és palacsinta, meg panír, másra nem használom.

2021. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom a taj számom nem kell ? Az árát nem tudom sosem néztem kell és kész általában rántottát csinálok belőle vagy lecsót és rántott húst. Különlegesebb talán amit a barátnőm szokott csinálni a kagyló hús kiállított csirke mell amibe sonkát sajtot teszel és egy főt tojást végül egy másik kikapott csirkemellel lefeded és kirantod (egy nagy gömb az egész) nagyon finom csak roppant macerás mi egy időben vettünk házi csirkét és tojást valamint a barátnőm nagymamája tart is csirkét én olyan nagy különbséget nem érzek hogy megérje keresnem itthon jó nekem a spar-bol ott jó minőségű hús van. Annyira nem a kedvencem az asszony jobban szereti de hogy ne lehetne megunni mindent meglehet egeszgessnek viszonylag az de attól függ hogy készíted el roston egészséges rántva kevésbé ugyan úgy a tojás is 2 főt tojás ok paraszt reggeli 10 tojásból fél kiló kenyérrel utána semmit tenni kevésbé :D
2021. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az utcánkban 40 forintért adja egy kedves idős házaspár. Házilag tenyésztett, ketreces tartású tyúkjaik vannak.

Általában két napra főzök, heti egyszer biztos van csirke.

3-an vagyunk egy háztartásban, heti átlag 20 tojásra van szükségünk.

32 év alatt sosem untam meg se a csirkét se a tojást.

2021. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1. Annyira azért nem. 😁


#2. Arra nem vagyok kíváncsi ne haragudj. 🙂

2021. dec. 9. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetemre kell? :D
2022. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Nem,csak kíváncsi vagyok az országban milyenek az árak?
2022. jan. 10. 07:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Most mennyi?
2022. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!