Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem beteges egy kicsit ennyit...

Nem beteges egy kicsit ennyit játszani egy játékkal?

Figyelt kérdés

Nem nagyon számít hogy valaki ismeri ezt a játékot...a Heartstone-ról van szó de tök mindegy.

Itt ez az elég ismert streamer [link]


10:00 órakor kezd el játszani és most fél 11 van :D Szerintem ennek valami baja van de komolyan, okés hogy pénzt is keres vele, de szerintetek ez normális?


2021. dec. 9. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes megközelítés.. ha valaki 12 meg 24 órát ül egy portán, az teljesen rendben van.. aki 12 órát játszik(streameli) amiért pénzt is kap.. az egyből fújj, nem normális, beteg.
2021. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Hat az hogy egy ennyire unalmas játékkal jatszik ilyen sokat, az tenyleg nem.
2021. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
szerintem meg csak irigy vagy rá...
2021. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért lennék irigy rá :D? Én is nézem de ennyi...úristen.
2021. dec. 9. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
És most ezen mit pattogsz? Miért nem törődsz a magad dolgával?
2021. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és te mit pattogsz? :D semmi közöd hozzá szerintem.
2021. dec. 9. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha ebből van bevétele és gondolom megél belőle mert akkor nyilván nem csinálná akkor nem értem mi ezzel a baj. Nyilván tart szüneteket mert ha folyamatosan játszana az elég beteg lenne ami tény. Én nem szoktam ilyeneket nézegetni mert annyi felesleges időm nincs, belenézni belenézek ha van egy szabad órám például de aki órákon át nyomja csak hobbiból azzal sincs baj. Aki viszont egy egész napját erre áldozza be ráadásul csak hobbi szinten tehát semmi egyéb haszna nem lesz például anyagi vagy bármi azt már nehezen tudom elképzelni.
2021. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Legalább játékkal keres pénzt... Szerintem sokan örülnénk hasonló lehetőségnek. Lehet hogy nem egészséges, de valószínűleg senki nem kényszeríti erre, és rövid távon nem lesz baja ha néha játszik.
2021. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!