Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy játékkal játszanátok...

Ha egy játékkal játszanátok és a játékban valaki ismerkedni próbálna veletek, hogy viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Valami játék ahol több játékos van, mint pl. a Metin2 vagy ilyesmi, és lehet egymásnak írni. Ha valaki ott barátkozni, ismerkedni próbálna veletek, és a való életről is tenne fel kérdéseket, hogy viszonyulnátok hozzá?
2014. jan. 1. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Normálisan. nincs titkolni meg szégyellni valóm, szóval ha értelmes arcnak tűnik, akkor még bármi kialakulhatna belőle.
2014. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régebben én is ismerkedtem oroszokkal dél amerikai emberekkel, meg európaiakkal. Mivel sok pénzem volt a játékba ezért nem írtam le pl a teljes nevem, de nyugodtan szóba álltam mindenkivel.

21/F

2014. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem zavarna, visszairnék neki :)
2014. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon személyes kérdésekre nem válaszolnék
2014. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!