Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viszonyultok a szabályo...

Hogyan viszonyultok a szabályokhoz?

Figyelt kérdés
Ha valami kötelező, akkor azt gondolkodás nélkül betartjátok vagy elgondolkodtok rajta, hogy megszegitek, ha úgy praktikusabb nektek vagy esetleg gondolkodás nélkül megszegtek bármit?

2021. dec. 11. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
attól függ mi az a szabály és mennyire korlátoz vagy mennyire nem
2021. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem szívesen mennék be 1-3 évre full cigányok közé, így ami elkerülhető arra figyelek azért, de a kreszre nem.
2021. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Nincs bajom a szabályokkal, amíg azok ésszerűek és általában be is tartom őket. A lényegesebbeket főleg, ami annyira nem számít, azt nem mindig, az inkább csak ajánlás :D Jobb példa most nem jut eszembe, de mondjuk ha gyalog megyek valahova és piros a lámpa, jól belátható a hely és nem jön autó, akkor nem várom meg, amíg zöldre vált.
2021. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Változó, tényleg attól függ, hogy mi az a szabály.
2021. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem az alapján tartom be őket, hogy nekem praktikus-e, hanem azt nézem, hogy mennyire ésszerű a dolog. Ha semmi értelme nincs (maximum valami "mert én azt mondtam" kategória) és nincs komolyabb következménye annak, ha megszegem (mert annyira felesleges dolog, hogy tényleg mindenki sz#rik bele), akkor nem görcsölök azon, hogy betartsam.
2021. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szabálytól függ és ellenőrzéstől. Ha fölösleges túráztatásról van szó, amiért kapok egy ejnyebejnyét, röhögve gázolok át rajta. Persze, majd még rabolni fogom az időm, hogy ne nézzenek rám csúnyán, hogyne... Utoljára középiskolában csináltam ezt, akkor sem örömmel
2021. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igyekszem követni, de a környezetem lehúz.
2021. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én jelmondatom, hogy "minden szabály megszeghető".
2021. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En imadom megszegni a szabalyokat. Szabadnak erzem magam tole es adrenalin is sokszor.
2021. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően elég figyelmetlen vagyok úgyhogy van, hogy megszegem a szabályokat.

Amikor kikerül egy új közlekedési tábla sokszor nem veszem észre hanem megszokásból megyek.

2021. dec. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!