Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy nem tudok...

Lehetséges, hogy nem tudok függőségeket kialakítani?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a tudatmódosítókra, kapcsolatokra, stb

Elég bulis vagyok, több, mint 10 éve járok bulizni, néha napokon keresztül iszunk, de van amikor hetekig nincs kedvem. Suli időszakban a többiekkel cigiztem rendszeresen, napi fél doboz kb, de letettem, mert büdösnek tartottam, most nagyjából hétvégente 2-3 szálat szívok el ha iszom. Kávét szoktam inni, de az is attól függ milyen környezetben vagyok, ha pl egyedül vagyok vagy olyannal aki nem kávézik, akkor akár hetekig nem jut eszembe. Emellett elég sok dologba belefutottam a partik során, semmire nem szoktam rá. Kapcsolatokkal szintén így vagyok, ha nem keres valaki fel sem tűnik, aki hiányzott azt pedig eldöntöttem magamban, hogy nem függehetek rá személyre és azt is elfelejtettem. Mások is vannak így?



2021. dec. 12. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Altalaba mindenkinel igy indul ez 😀 Hany eves vagy? Ahhoz h fuggoseg alakuljon ki rendszeresen kell csinalni nem csak neha 😀 Meg a kemeny drogosok se fuggnek ra egybol csak jo ezert toljak, de akkor meg leallhatnanak egy jodarabig.
2021. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
26 vagyok, 10 éve kezdtem próbálgatni mindenfélét. Azért merült most fel bennem a kérdés, mert nyár óta semmit nem csináltam, 1-2 iszogatás és ennyi, de nem is hiányzik 😀
2021. dec. 13. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!