Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ausztráliai férfiak miért...

Az ausztráliai férfiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok, biztos ott is van normális férfi.. de az eddigi tapasztalataim alapján azt tudom mondani hogy ott nagyon elba.szottak.

Nyavalyognak minden szaron, folyton érzelegnek, érzékenyek. Ott miért lettek ilyenek a “férfiak”? Mi van ott?

Még így távolról is nagyon elviselhetetlen és borzalmas, kb már tudom hogy melyik van onnan és mindig igazam lesz.


Ilyenkor örülök hogy Magyarországra születtem ahol csak a normális férfiak rúgnak labdába, ha valaki itt bejátszaná amit az ottaniak előadnak, minimum kinevetnék.


25/n



2021. dec. 15. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én nem ezt figyeltem meg. Inkább azt, hogy csak bszni akarnak, kontextustól függetlenül
2021. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom miről beszélsz, itt MO-n is érzékenyek, érzelmesek a pasik. Igazi kis mimózák.
2021. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy darab ausztrált sem ismerek, de mondjuk ha azt vesszük, hogy egy pasi hisztériás, nyavalyog, stb. akkor ezzel az erővel nálunk szinte mindenki ausztrál. Nem kell messzire menni, nézz csak körül a gyakorin!
2021. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

De általánosítasz.

Ha jól értem, ráadásul nem is ismered őket, nem is élsz ott, csak távolról ez a véleményed.

Ott ugyanúgy, mint bárhol máshol, van mindenféle ember.

2021. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kombika ***** válasza:
100%
Távolról ezt nem lehet megítélni, főleg nem a "celebek" alapján, az igazi embereket pedig nem ismered, hogy milyenek.
2021. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
ausztráliában és új zélandon valóban nincsenek igazi férfiak. Nem állnak ki a jogaikért. Követelik a saját és családjuk szabadságának korlátozását.
2021. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Vicces, hogy ott sem élsz, de azért 10-15 ezer km-ről okoskodsz és ítélsz el több millió embert, kislány :)

Bár az a baj, hogy annyira nem is vagy már kislány a korod alapján, de az agyi szinted 10 évesnek felel meg.

2021. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De ezt honnan tudod,hogy minden szaron érzelegnek,linkelnél vmi videót? kíváncsi vagyok
2021. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Beszélgetek sok emberrel onnan és mind olyan, kb már stílusról felismerni őket a legelején
2021. dec. 16. 03:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Macskagyilkos, agyatlan redneck a többség.

Youtube-on jópárat elküldtem az anyjába, a macskalődözős videóik alatt.

2021. dec. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!