Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak életművész ismerőseitek?

Vannak életművész ismerőseitek?

Figyelt kérdés
Miből élnek, és hogyan maradtak talpon?

2021. dec. 15. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Van egy 40 éves nő. Egy alkoholista naplopó. Az anyjáék pénzelik, de minden vállalkozása bebukik. Néha ittasan elkezd verekedni vagy csak nem jelenti be a dolgozókat aztán mindenki otthagyja.

Ő egy percet sem dolgozik egyik helyen sem, csak iszik meg cigizik.

Mostanáig össze tudott állni pénzesebb fickókkal akik finanszírozták a hülyeségeit, de mostanra már látszanak rajta az évek keményen így a palik is eltűntek.

Ha már a szülei sem lesznak, akkor nem tudom mit fog csinálni.

Gondolom majd elkezd élősködni a testvérein.

2021. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Engem annak mondanak. Általában próbaidő alatt felmondok mindenhol, mert bunkók/kevés a pénz/nem tetszik a munka. Sok munkakört kipróbáltam már cnc gépkezelőtől kezdve könyvelésig..

Most már kb 2 éve ha megcsap a munkakedv, akkor elmegyek vagyonőrködni. Mást nem vállalok. Nincs kedvem "dolgozni". Nem kifizetődő.

Amúgy adok-veszek, a rajzaimat és festményeimet árulom, kisgépeket javítok.

Nem iszok, nem cigizek, és nem szoktam kölcsön kéregetni.

2021. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy unokatestvérem, aki addig akaszkodik valakire, amíg a vérét tudja szívni, aztán amikor végérvényes, hogy "kiapadt a vér", akkor tovább lép egy másik ember felé. Az áldozatai zsebére mindig gavallér és feltétel nélkül elvárja, hogy indig a rendelkezésére állj, ám ha neki kell kiadni csak egyetlen skatulya gyufa árát is, akkor "az nagyon drága" és hangulat vezérelten számíthatsz csak rá, - semmit nem vehetsz készpénznek, amit megbeszéltetek és a te érdekedet szolgálná. Született parazita!
2021. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

2009-ben középsuliban volt egy osztálytársam, egyszer a tanár óra közben végignézett rajta, elkezdett röhögni, és beszólt: "Hát, a mi időnkben ilyen nem volt!"


Konkrétan a srác óra közben hátradőlve a széken rejtvényt fejtett, csokit, csipszet evett, közben zenét hallgatott, előtte volt a laptop amin pókerezett (akkor még a laptop, főleg mobilnet újdonság volt), és legelképesztőbb, hogy a mellette ülő csaj írta az ő füzetét is!!!


A tanárok tiszta idegek voltak miatta, a srác meg csak lazán röhögött, végül valami miatt kirúgták... azt hittük valami link csöves lesz, közben meg mindenféle hajmeresztő üzletekkel (törtarany, régiség, ingatlan) összeszedett 100+ milliót! Soha életében 1 napot se dolgozott senkinek, sosem volt bejelentett munkahelye! Mi akik kijártuk a sulit, tovább tanultunk, meg sehol sem tartunk az életben...

2021. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Én pl.: a szociális területen dolgozom. Rokon, aki eredetileg lényegében kapcsolattartó cégeknél, de hogy hogyan-miből, azt nem tudom.
2021. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm, a gyerekét kb. az anyja neveli, ő meg haveroknál kecozik, pia, kaja, ruhákat, kozmetikumokat is kap, sőt pénzt is, nem nagyon dolgozik, csak alkalmi melókat évente pár hét.
2021. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közvetlenül nincs életművész ismerősöm.

De ismerek ilyeneket. Például a youtube (és twitch) videósok, az influenszerek és a celebek ilyenek, mind életművészek.

A töbségük nem sok munkát fektet ezekbe a dolgokba, ebbe az életmódba (mert ez egy életmód) az emberek többségéhez képest, mégis megélnek, sőt, sokkal jobban, mint az átlag. Nekik a munka a hobbijuk, azt csinálják amit szeretnek és még pénzt is kapnak érte. Igazi életművészek. Ez az élet Babolcsai néni!

2021. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!