Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Korda Gy. rajongóktól kérdezem...

Korda Gy. rajongóktól kérdezem KOMOLYAN! Elpártoltatok volna tőle, ha?

Figyelt kérdés

Szóval vannak azok a pletykák, hogy Korda Gyuszi bácsi meleg, és házasságuk Klára Asszonnyal csupán álházasság. Mert ha kiderülne a melegség, elpártolnának a rajongók.

Most titeket kérdezlek, rajongók: ha a pletyka igaz lenne, ti elpártolnátok?

Valós lehet ez a félelem?

Mondjuk nem csak náluk szokott felmerülni ez a probléma. Világhírű embereknél is.

Én nem pártolnék el semmiképpen.

Misi


2021. dec. 16. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy a KGY rajongók (kb. 70 és a halál közötti korosztály... :-D) itt vannak a GYK-n? :)
2021. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért nősült mg, hogy ne erről beszéljenek a rajongói. Akkor már elég népszerű volt. Klárika sokáig gondolkodott, mielőtt igent mondott.
2021. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Csak azért lehet meleg, mert kicsit magasabb hangja van? Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy egy férfinek csak mély medvehangja lehet.
2021. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3: ezt senki nem mondta...


Vannak olyan jelek, dolgok, amit hangmagasságtól és egyébtől függetlenül is észre lehet venni. Ezt általánosságban írom, nem KGY-gyel kapcsolatosan...

2021. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a hangja miatt,, elég az arcára nézni. Feltehetőleg biszex. Soha nem emlegették egy barátnőjét sem.
2021. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meleg, de ha igen akkor kit érdekel? Engem biztos nem. Mondjuk nem is hallgatom, de ha hallgatnám sem érdekelne az, hogy kihez vonzódik, vagy kihez nem.
2021. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugy tudom, hogy Korda György transznemű leszbikus. És persze a felesége is leszbi.
2021. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most nem ez a kérdés. Máshogy is kérdezhetném: elpártolnál a KEDVENC énekesedtől - ami általába mindenkinek van - ha kiderülne h Meleg? És nemcsak 70 évesek ralyonganak érte, én 22 vagyok és az összes haverom szereti őket
2021. dec. 16. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ti melyik községben éltek?
2021. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!