Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élnek az emberek igényte...

Miért élnek az emberek igénytelenségben mikor telne a jobb életre?

Figyelt kérdés

Van több ismerősöm is akik tudom nehéz körülmények között nőttek fel (valahol agresszív apa, valahol néha alig volt mit enni, stb.) és sokáig azt hittem róluk ők azért élnek így mert szegények és nem tudnak lecserélni dolgokat de nem, van amelyik tök jól keres és nem issza el tehát ott a családja és tuti mindig van valamennyi a számlájukon de ennek ellenére a lakásuk vagy életmódjuk teljesen vállalhatatlan.

Tehát röviden a kérdés, miért jár valaki mondjuk koszos, büdös ruhákba ha telne jobbra?


Átmentem a haveromhoz és a gyerekei kb. az egérszaros lakásba szaladgálnak, pedig vagy 8 éve stabil melóhelye van és józan életet él tehát kocsmába el se jár.

Tehát ha ott vannak a százezrek, esetleg milliók a számláján, nem élnek nagy lábon, nem nyaralnak stb. de akkor miért élik az életüket pöcegödörben? pláne gyerekekkel



2021. dec. 16. 23:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
en nagyon szegenyen nottem fel varosban a nagymamamnal egyetlen szobank volt az volt az "osszkomfort". de nagymamam minden ket hetben felsikalta a szoba parkettajat minden este furodtem a lavorban es minden nap tiszta fehernemu volt rajtunk. Kesobb is ez vegigkisert egesz eletemen at, a kulonbseg annyi hogy ma mar olyan lakasom van ahol ket furdoszoba is van es automata mosogeppel mosunk nem mint szegeny nagyim kezzel meg az agynemut is. Hidd el ez neveltetes hazi szokasok kerdese nagyreszt de sok szegeny ember nott fel ugy hogy addigra valtoztak a szokasai es tisztan tartja magat es a csaladjat is.
2022. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!