Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le, mert úgy...

Miért néznek le, mert úgy élek mint egy skót?

Figyelt kérdés

garzonba lakok, csak a legszükségesebb alapvető dolgokat veszem meg azokból is a legolcsóbbat, nincs százezres mobilom, nincs kábeltévém, viszont ezekből adódóan van megtakarításom


viszont vannak akik lenéznek, beszólnak emiatt, sz**rágónak, skótnak tartanak



2021. dec. 17. 14:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy ismerősöm, aki képes volt három km-t gyalogolni a másik boltig, mert ott 10 Ft-tal olcsóbb volt a parízer. Pedig tele volt pénzzel. Na az ilyeneket hívom szarrágónak.
2021. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
1 pedig lehet, hogy ő egészéges marad a parizel ellenére, bár csak nekem lenne időm ekkora gyaloglásokra.
2021. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Na, és tényleg nincs a szoknya alatt alsógatya? ;)
2021. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem az a lényeg, hogy mennyit költesz magadra, hanem az, hogy ezt tudatosan teszed-e?! Ha van pénzed, de sajnálsz magadtól olyan dolgokat, amelyek kényelmesebbé, jobbá tennék az életed és biztosan használnád is, akkor igen, szarrágó vagy.

Ha megveszed az ötvenedik pulóvert, annak semmi értelme, pénzpazarlás. Ha viszont egészségesen kellene étkezned, meg is tehetnéd, de sajnálod rá a pénzt, akkor ez szerintem szarrágás és az egészségeden fog majd meglátszani. Minden viszonyítás kérdése.


Nekem volt egy ismerősöm, aki a családjával együtt qrvára szeretett hozzánk vendégségbe járni, de visszahívni soha. Na, az ilyen gyökereket én is szarrágónak hívom és legközelebb már messziről elkerülöm. Pumpoljon mást.

2021. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%

Mit szólnának ha elhinnéd ezt az ígéretet?

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

2021. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Nagynénémnek se gyereke se férje soha nem is volt nyugdíj előtt jól fizető munka hatalmas megtakarítás stb de télen nem fűt csak heti pár napot a többi napon sí overálban van otthon hogy ne fagyon meg nem vesz normális ruhát csak szart de ebből egyszerre 10-et mert most akciós ezért mindene dohos hiszen nem fűt és a ruhák zsúfolva vannak
2021. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Megtehetnéd hogy nem kuporgass, meg ne alja minőséget vegyél? Ha igen, érdekes fazon vagy ha ennek ellenére is ragaszkodsz a silányabb dolgokhoz..
2021. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

"viszont ezekből adódóan van megtakarításom"


... és egy sivár életem.

Tedd hozzá nyugodtan. Én sok dologból a legdrágábbat veszem és ég és föld a különbség az olcsó, vagy adott esetben akár a középkategória között. De a középk. és az olcsó között is sokszor óriási szakadék van.

Kérdező, ismerd meg a minőséget és utána saját magad(!!!) döntsd el. Az, hogy valaki lenéz az teljes mértékben az ő dolga, te a saját életedet éled, ő meg az övét.

2021. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Én nem gondolok szarrágónak senkit.


A nagyszüleim vidéken laktak. Nyarakat töltöttem náluk.


Amíg a nagymamám rendesen tudott járni, addig a kisboltba elsétáltunk, hétvégente vagy 2 hetente meg nagypapám elvitt minket kocsival a szomszéd városba a piacra. Ez így rendben is volt.


Amikor a nagymamám nehezebben tudott járni akkor már nem mentünk a kisboltba, hanem kb kétnaponta átmentünk a másik városba. Ezzel se lett volna baj, de idővel kitapasztalták, hogy hol jobb a tej, hol jobb a kenyér, meg a többi áru. Ez annyit jelentett, hogy bementünk a Tescoba megvenni x dolgot, átmentünk a Pennybe y dologért majd a Spárba és a többi helyre.


Nem gondoltam se ezért se semmi másért szarrágónak őket, nagyon szerettem őket, de bevallom nekem ez a boltjárás, ráadásul ilyen gyakorisággal, sok volt, hiszen mindenhova bemenni, végigjárni, sorban állni...


Értem, hogy nem az a fő hogy mindened legyen otthon, hanem, hogy mindened legyen abból amit szeretsz, és én is inkább elmegyek a közeli pékségbe a cba után hiába van a cba-ban zsömle. De ez nekem vidéken sok volt.


Egyszer ráadásul épp utaztam le hozzájuk. A városban állt meg a vonat, ők vittek tovább autóval és úgy érkeztem meg, hogy éhen halok, alig vártam, hogy ehessek náluk, ők meg úgy mentek a városba, hogy megvárják amíg érkezek és megyünk bevásárolni. Na akkor elég morcos voltam. :)

2021. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

A legtöbb ember elég korlátolt, hogy elfogadja más másképp él.


Szerintem jól csinálod ezt az oldalát.


Az érdekes kérdés innen jön majd, hogy mit csinálsz a pénzzel. Tudsz e jó értéket adó dolgot csinálni belőle.

2021. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!