Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolok túl mindent?

Miért gondolok túl mindent?

Figyelt kérdés

Állandóan aggódok mindenen. Azt veszem észre, hogy amíg mások várnak egy programot és izgatottak miatta, én azon gondolkozom, hogy mi hogyan fog történni (általában a legrosszabb végkimeneteleken gondolkozom, bár tudom, hogy valószínűtlen a bekövetkezésük) és szorongok amíg véget nem ér, nem tudok így szinte semmit élvezni.


Nem tudom, hogy hagyjam ezt abba, mert nagyon idegesítő, hogy nem tudom kontrollálni a negatív gondolataimat.


2021. dec. 19. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tarts szünetet, tanulj meg elmélyülni önmagadban. Jó persze lehet mondani hogy nekem ez nem megy, de senkinek nem megy 1 nap alatt, sokan isznak és beveszik a tablettát, de a feszültség még úgyis megvan. Magát a szorongást legyőzni csak úgy lehet, hogy az okot szünteted meg, de hasonlóan működik ez mint egy függőség, lesz másik ok ami miatt jön a túlgondolás és belőle a szorongás.

Lényeg hogy mélyedj el, keress flow élményt, lépj ki a komfort zónából. Eredményt elérni meg a valóságba nehezebb mint elszakadni a függőségektől és nem 1 nap. És vissza is lehet esni.

2021. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!