Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek arról az...

Alla Bársony kérdése:

Mi a véleményetek arról az emberről aki a cégében profilt vált, majd kidobál mindent (olyasmire gondolok, mint irattartók (nem bútor hanem mappa, műanyag polcok, egyéb irodaszerek () majd megveszi ugyanezeket modern kivitelben?

Figyelt kérdés
felbontott gémkapocs doboz, iroszerek, regi de használható bútorok, stb.
2021. nov. 24. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Modernizálásnak nem vagyok ellene. Én is most újítottam fel az irodámat, kipakoltuk a régi bútorokat és újakat vettünk, szekrények, kanapé, stb. Ezzel párhuzamosan az apróságok nagy része is cserélésre került, hogy ne üssön el nagyon a régebbi dolog az újaktól.
2021. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy jól teszi.
2021. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy nem ezen a 20 ezer forinton múlik a vállalkozás sikere, a rozsdás nagymama gemkapcsa viszont ciki az ügyfelek előtt.
2021. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem rozsdás. És nem is 200 éves mint az ükmuter
2021. nov. 24. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!