Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintettek férfiatlan az...

Roadkill kérdése:

Szerintettek férfiatlan az ilyen viselkedés?(lentebb kifejtem)

Figyelt kérdés

Szép jó napot mindenkinek.Én rólam van szó 23 éves férfiú vagyok ha nevezhettem magam így,őszintét megvallva a minap elgondolkoztam azon hogy mennyire is vagyok férfias,jó tudom nem ezek tesznek valakit férfiassá csak érdeklődés gyanánt kérdem meg.Pár dolgot felsorolok hogy mik azok amik miatt így érzek.

-Nem tudok használni jó pár kerti szerszámot(Láncfűrész,fűkasza stb)inkább úgy fogalmazok hogy nem igazán merem használni ezeket.

-Félek a magasban de kb annyira hogy a háromfokos létrán már félek a tetején

-Ha megijesztenek felsikoltok

Ezek miatt a dolgok miatt hát hogy is mondjam jó párszor már kinevettek engemet vagy lenéztek engemet,ami kicsit bánt.Ti hogy látjátok ezt a helyzetet?Válaszotokat előre is köszönöm,lehet kicsit érthetetlen de megpróbáltam valamennyire értelmesen közölni a helyzetet :) További szép napot



2021. dec. 20. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

1. nem a szerszámok használatától lesz a férfi férfi.

2. nem attól lesz az ember férfi, hogy nem fél a magasban.

3. ez egy ösztönös dolog. Nem leszel kevésbé férfi ha élnek a természetes reakcióid :D

2021. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nincs veled semmi baj ^^

Mindenki más, és ez így van rendben. Tudom, társadalmi nyomás, meg ilyenek, de ne foglalkozz velük. Ha neked nem jó így, akkor változtass, lépj ki a komfortzónádból, de ne azért, mert mások azt mondják.

Azt meg, hogy ki mennyire ijedős, nem lehet kontrollálni, mert tulajdonképpen az egy reflex a váratlan ingerekre.

2021. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem gáz,ha nem oda szakosodtál,de jó lenne ha értenél pár dologhoz.

Jól jön,ha olyan szituba vagy.

Sok dolog fent van a neten,és egy fűkaszába tankolni,elindítani csak nem nehéz feladat.

Tanulj meg ilyen dolgokat,de ha nem a te területed,attól még tudjad.

De nem kell emiatt rosszul érezned magad.

2021. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

"nem a szerszámok használatától lesz a férfi férfi."


Dehogynem, csak nem a kerti!

2021. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk férfiként felsikoltani tényleg elég fura. De szerintem inkább azért nevethetnek ki, mert ilyeneket mondasz, hogy "engemet". Egyébként nem kell mindenkinek Bruce Willisnek lennie, természetes, hogy nem vagyunk egyformák.
2021. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Élethelyzettől is függ.

Ha egy faluban laksz és kétkezi munkát végzel, és ilyen körből akarsz párt találni, akkor igen, ez hátrány lesz, férfiatlannak fognak tartani.

Ha egy nagyvárosban élsz, bölcsészként végeztél és az egyetemen bent akarsz maradni kutatni, és hozzád hasonló bölcsészek között keresgélsz párt, akkor nem vagy férfiatlan és működhet a dolog.

2021. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Képzeld, van egy ismerősöm, na ő aztán igazi ezermester. Bármit szétkap, bármit összerak. Hivatásszerűen csinálja, vállalakozása van, jól is megy neki. Jelenleg 25 éves és szűz, és bár épített magának már házat, hogy abban tartsa a pénze egy részét, de a szüleivel él. Ő most férfias vagy sem, szerinted?


(nem muszáj válaszolni, csak szerettem volna másik megközelítésből példázni, hogy ez nem annyira fekete-fehér, ahogy te látod)

2021. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

Ezek szerint neked kikímélt életed volt eddig, megengedhetted magadnak, hogy életképtelen legyél.Gondolom kellett volna ilyesmi szerszámokkal dolgoznod, csak megcsinálták helyetted.


Én nő létemre megtanultam, hogy nem létezik férfi és női munka, csak olyan, amit el kell végezni.Ha nincs fizikai korlátja(pl 100kg-t megemelni egyedül lehetetlen), vagy nem igényel szaktudást(pl villanyszerelés), akkor meg kell csinálni.Ezért mondom azt, hogy aki a saját dolgát nem tudja elintézni, az életképtelen.

Persze ha jó sok pénzed van, akkor lehet mindenre megfizetni másokat, akik megcsinálják helyetted, úgy nyilván nem gond ez sem.

2021. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

#7-es

Főleg, hogy az ilyen jellegű "követelmények" a férfiassághoz mind mesterségesen generáltak. :D

2021. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá lehet ezekhez szokni, én is tavaly kezdtem el jóval idősebben fűkaszálni.

Na nem az álmaim között szerepel, eleinte felfogadtam trógereket erre, de jól lehúztak elsőre, na onnantól befejeztem, inkább én csinálom.

2021. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!