Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintettek férfiatlan az...

Roadkill kérdése:

Szerintettek férfiatlan az ilyen viselkedés?(lentebb kifejtem)

Figyelt kérdés

Szép jó napot mindenkinek.Én rólam van szó 23 éves férfiú vagyok ha nevezhettem magam így,őszintét megvallva a minap elgondolkoztam azon hogy mennyire is vagyok férfias,jó tudom nem ezek tesznek valakit férfiassá csak érdeklődés gyanánt kérdem meg.Pár dolgot felsorolok hogy mik azok amik miatt így érzek.

-Nem tudok használni jó pár kerti szerszámot(Láncfűrész,fűkasza stb)inkább úgy fogalmazok hogy nem igazán merem használni ezeket.

-Félek a magasban de kb annyira hogy a háromfokos létrán már félek a tetején

-Ha megijesztenek felsikoltok

Ezek miatt a dolgok miatt hát hogy is mondjam jó párszor már kinevettek engemet vagy lenéztek engemet,ami kicsit bánt.Ti hogy látjátok ezt a helyzetet?Válaszotokat előre is köszönöm,lehet kicsit érthetetlen de megpróbáltam valamennyire értelmesen közölni a helyzetet :) További szép napot



2021. dec. 20. 12:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Kerti szerszámok használata: szerintem is élethelyzetfüggő. Én most vettem egy kertes házat, és soha korábban nem használtam fűkaszát, aztán megkérdeztem, hogy ki vállalná el: hát a legjobb ajánlat volt 50000 ft egy kb. 1000m2-es kert lekaszálására, amivel 2 ember végzett 1 óra alatt, de ebben benne volt 2 cigiszünet is. Fogcsikorgatva kifizettem, mert sürgősen el kellett intézni, aztán vettem egy fűkaszát, és megtanultam használni.


Én nem gondolnám alapból férfiatlannak ezt, mert az ember vagy kifizet valamit, vagy megcsinálja maga. Ez inkább igényesség kérdése, hogy a kert le van-e kaszálva vagy nem.


Ha olyan jövedelmed van, hogy röhögve kiköhögöd a kert lakaszálásának a díját, akkor nem érdemes ezzel szarozni.

2021. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Még a fűnek a kérdését még meg is tudom oldani,mert a fűnyírő per sarló kombót tudom használni,de na azért egy láncfűrész az kicsit komolyabbnak érződik,de legalább ritka mikor azt kell használni,mondjuk akkor se rám bízák ugye bár tapasztalatlanságom okából.Aki azt írta hogy elég kényelmes életem volt azt azért pár dologgal meg tudnám cáfolni de feleslegesnek érzem.A többi választ nagyon szépen köszönöm mert jól esett ezeket hallani.
2021. dec. 20. 15:49
 13/13 anonim ***** válasza:
26%
12 Ha megteheted, hogy ennyit picsogsz, akkor kényelmesebb életed volt, mint azoknak, akik kénytelenek az ilyesmit maguk csinálni.
2021. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!