Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a keresztneved?

Mi a keresztneved?

Figyelt kérdés

Melyik megyében,városban,kerületben élsz?


Pozitív vagy inkább negatív szoktál lenni? Miért?


Álltalában hogy állsz az élethez?


Mik voltak a legfőbb céljaid és hogyan sikerültek?

Mi a célod a jövőre nézve?


Szép estét.


Mi a kedvenc filmed és színed?


Hány évesnek érzed magadat és valójában mennyi vagy? Ezt hogyan éled meg?



2021. dec. 21. 16:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Szereted a keresztneved?
2021. dec. 21. 16:57
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit össze-vissza írtam,bocsi.
2021. dec. 21. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Péter a keresztnevem és a többire nem válaszolok, nem szeretném hogy elraboljanak a szervkereskedők...
2021. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod hogy ez megtörténhet?
2021. dec. 21. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ágnes a keresztnevem. Veszprém megyében élek, a várost már nem írom le.

Általában negatív szoktam lenni, mert így kevesebbet csalódok.

Az élethez jelenleg úgy állok, hogy most csak a túlélés számít. Van egy fél éves gyerekem, nemrég kezdett mászni és azóta már felfedezte a lakás nagyrészét, ráadásul elég önveszélyes, folyton rá kell figyelnem.

A 2 legfőbb célom, hogy rendőr legyek (ez nem valósult meg), a másik, hogy nyithassak egy kávézót/cukrászdát (ehhez már közelebb járok).

Kedvenc filmet nem tudnék úgy kiragadni a sok közül, de amit bármikor szívesen nézek az 'A múmia' (az eredeti '99-es) és a Karib tenger kalózai filmek.

Amúgy 26 vagyok, de néha a fiam mellett 100-nak, máskor meg, amikor anyám vagy anyósom kioktat gyereknevelés témában, kb gyereknek érzem magam.

2021. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Pest megyében van az otthonom, a többit én sem részletezném. A keresztnevem is fedje jótékony homály.

Többnyire pozitívan állok a dolgokhoz. Ennek oka főként mások érdeke, ha idegeskednek, az nekem nem fekszik, úgyhogy igyekszem így megnyugtatni környezetem.

Célokat nagyon nem valósítottam még meg, de jó mederben folyik életem, egy számomra ideális gimnázium tanulója vagyok, fizika, matek fakttal.

A BME-re szándékszom bekerülni gépészmérnök hallgatónak, aztán azzal elhelyezkedni, talán valamilyen vállalkozás is összejön. Ezenfelül egy szép nagy családot is szeretnék alapítani.

Szép estét neked is. :)

Kedvenc filmet nem tudnék mondani, sokat szerettem, talán a két legemlékezetesebb, a Vademberek hajszája, és a Thomas Crown ügy. A két kedvenc színem a zöld és a kék.

16 éves vagyok, egy-két évvel idősebbnek érzem magam, de passzívan állok ehhez. Talán ezért okolható, hogy osztálytársaim zöme már betöltötte a tizenhetediket..

2021. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Budapesten, azon belül Zuglóban élek.

Lány vagyok, a nevemet nem szeretném leírni ide.

Inkább negatív módon gondolkozom, mert sok rossz dolog történt már velem az életemben. Az egész világot másként látom, mint a többi ember. Az élet minden területét nézve másként érzek és mindenről másmilyen véleménnyel vagyok, mint bárki más, akit személyesen ismerek. A saját gondolataim alapján cselekszem minden helyzetben, így állok hozzá az egész élethez.

A valódi céljaimat sajnos nem tudtam elérni. Megvalósítható terveim már nincsenek, csak teljesíthetetlen álmaim vannak.

Kedvenc filmem nincs, a kedvenc színem a fekete.

17 éves vagyok, de a mai napig 12-nek érzem magam. Utoljára akkor voltam boldog egész eddigi életemben. Azóta sem tudtam elfogadni, hogy már minden megváltozott.

A legtöbb kérdésre pontos választ adtam. Szép napot kívánok mindenkinek! :)

2021. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
83%
Most komolyan, van aki ennyi infót megad magáról?
2022. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erzsébet vagyok és az Alföldön élek. Szeretek élni. Legyen ennyi elég.
2022. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!