Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem kell egy óra...

Csak nekem kell egy óra felkelés után, hogy magamhoz térjek, rendbejöjjön a hangom meg ilyenek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 09:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én délelőtt 10-11-re térek magamhoz a munkahelyemen. Addig érdemi munkát nem is tudok végezni. Szerencsére nem ellenőrzi senki, annyit üldögélek, kávézok, netezek amennyit akarok.
2021. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%

5 perc kell, utána lehet pörögni.

Rendesen kell aludni, akkor nincs gond, illetve reggel ugyanúgy kelni, akkor a tested számít rá, és beállítja.

2021. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Mozgás, normális kaja, és elmúlik.
2021. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kell minimum fél óra vagy több. Utálok reggel kapkodni és lehet, hogy rossz tulajdonságom, de utálom, ha reggel kérdéseket tesznek fel. Pl ,,Sok munkád lesz ma?”
2022. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.


Ha 8:30-kor ébredek, magamtól, akkor 5-10 perc múlva semmi bajom. De azért szeretek agyilag magamhoz térni, nem rögtön kipattanni és elkezdeni a mókuskereket. Cikkolvasás, fórumolvasás, akár elgondolkozás és úgy kezdődhet a nap.

Ha már legalább második nap kelek hajnali 5-6 körül, akkor horror. Eleve az első ébresztőt nem is mindig hallom, a sokadikra kezdek magamhoz térni. Mikor nagynehezen kikászálódtam az ágyból, félálomban, mikroalvásokkal készülődöm, nyöszörgök és félig vagyok magamnál. Majdnem bealszom fogmosás közben meg egyéb ilyen finomságok. Általában mire kilépek az ajtón, addigra térek magamhoz valamennyire, de még minden miatt nyűgös szoktam lenni.

Az a baj, hogy túlzottan is elvagyok magamban, az érdeklődési köreimmel, gondolataimmal. "Cserében" nagyon nehezen indulok neki a napi mókuskeréknek.

Így nem elég, hogy a szervezetem nehezen tűri a bármiféle 7 előtti ébredést, hanem még a fenti is hozzátesz.

2022. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!