Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan tudásbéli hiányossá...

Volt olyan tudásbéli hiányosságotok felnőttként, ami a nagy többségnek alap?

Figyelt kérdés
Pl. egyik ismerősöm csak felnőtt fejjel jött rá, hogy a BÚÉK minek a rövidítése.
2021. dec. 24. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Van. Nem tudom a teljes ABC-t, és nem ismerem az analóg órát. Tudom, ciki. Próbálom is titkolni mióta élek. Hát, na...Suliban lusta voltam ezeknél a részeknél, pedig nem vagyok idióta. Technikusi végzettségem van + három szakmám érettségivel, mindent jó eredménnyel végeztem. Jövőre egyetemre készülök, lassan megvan a nyelvvizsga is. Szakmáimhoz is értek.
2021. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, mennyire alap, de pár hónapja döbbentem rá, hogy a „Roger nyúl a pácban” címe magyarul is kétértelmű szójáték, mert hogy bepácolva, mint nyúlsült...
2021. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, mi az a kovász.
2021. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Vannak hiányosságaim a római számokban, sok országnak nem tudom a fővárosát.
2021. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Az általános műveltség terén mindig van hova fejlődni. Megnézek egy részt a Géniuszból és végtelenül butának gondolom magam, beszélek egy-egy olyan emberrel akitől meg kb pusztulnak az agysejtjeim és azt gondolom, mindent is tudok...

Inkább szoft skillekben vannak hiányosságok, de ott nagyon

2021. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Kb semmit se tudok a sportokról és játékosokról. A múlt század kulturális közélet szereplőit se ismerem szinte egyáltalán, de a napjainkban se sokat ismerek. Rengeteg kultikus filmet se ismerek, illetve bandákat és dalszövegeket se. Egy verset se tudok fejből.
2021. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ilyen.
2021. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!